Mucize - Halil Ata Bıçakçı - Halk Kitabevi

9786256669130
%
40
İndirim
132,00 TL
220,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Mucize - Halil Ata Bıçakçı - Halk Kitabevi

Mucize sihirlerin kitabı arka kapak Büyük ve gösterişli bir evin en güzel odasını hayal et. Duvarlar, göz kamaştırıcı tablolarla süslenmiş; mobilyalar zarif ve konforlu; avizeler ise ışıltılı bir ışık yayıyor. Bu odaya adım attığında, sanki sihirli bir dünyaya girmiş gibi hissedersin, değil mi? Peki ya bu odaya pencereden girmeye çalışırsan? Ne kadar zor ve karmaşık bir hal alır, düşünsene.
Hayallerimiz ve gerçek hayat arasında sıkışıp kalıyoruz çoğu zaman. Sihirli bir değnek olsaydı, her şey çok daha güzel olurdu diye düşünüyoruz. Mucizenin bir yerlerde olduğuna inanıyoruz. Ama aslında, tıpkı o pencereden girmeye çalışanlar gibi, yanlış bir yoldayız.
Mucize: Sihirlerin Kitabı, işte sana bu pencereden vazgeçip, hayallerinin odasına doğru kapıdan girmenin yolunu gösteriyor. Yazar Halil Ata Bıçakçının akıcı ve ruha dokunan üslubuyla kaleme aldığı bu eser, sana mutluluğun sırlarını fısıldıyor.
Bu kitap, sadece ve sadece senin için yazıldı. Çünkü sen, her şeyin en iyisine layıksın. Hayallerinin gerçek olma potansiyeli sende saklı. Mucize: Sihirlerin Kitabı, o potansiyeli açığa çıkarmana yardımcı olacak bir rehber.
Hayatının bir mucize gibi olacağına inan. Bu kitabı okuduktan sonra, artık pencereden girmeye çalışmayacaksın. Hayallerinin odasına doğru cesurca ve emin adımlarla ilerleyeceksin. Mucizeye Evet de ve hayatının değişmesine izin ver.

Sayfa
214Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler