Moi - Mehmet Vicdan - Paragrafın Şifresi

9786057346230
%
30
İndirim
33.60 TL
48.00 TL
4 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Moi Ürün Açıklaması

Moi - Mehmet Vicdan - Paragrafın Şifresi

Gizemli Anadolu Serisinin ikinci kitabı olan Moi, çocukları önceleyerek yazılmasına rağmen yetişkinlere de hitap ediyor.

Moi, yumurtadan yeni çıkmış bir caretta carettanın hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Hem de eksik bir yüzgeçle… Her 1000 yavrudan sadece bir ya da ikisinin hayatta kalıp yetişkinliğe ulaştığını düşünürseniz eksik bir yüzgeci olan Moinin ne zorluklar ve tehlikeler içinde yaşama tutunmaya çalıştığına şaşıracaksınız. Moi, aynı zamanda engelli bireyleri de temsil eden bir
karakter.

Nesli tükenme tehlikesinde olan caretta kaplumbağaların doğal yaşamını realist bir biçimde kurgulayarak ele alan Moi, okuyucuda doğaya karşı duyarlı olma, kendini keşfetme, empati kurma, kararlılık gibi birçok duygu ve değeri harekete geçirmeyi amaçlıyor. Moinin serüven dolu yetişkinliğe ulaşma öyküsü sizi farklı bir kimlikle yüzleştirecek. Moinin yaşamını keşfettikçe kendinizi de yeniden tanıma fırsatı bulacaksınız. Heyecan dolu okuma serüvenine hazır olun.

Moi, acaba pes edecek mi? Haydi gelin, buna hep birlikte şahit olalım…

Bu kitabın gelirinin bir kısmı Deniz Kaplumbağaları Araştırma, Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezine (DEKAMER) bağışlanacaktır.
Marka
Paragrafın Şifresi Yayınları
Yazar
Mehmet Vicdan
Sayfa
96Sayfa
Kağıt
1.HamurKağıt
Boyut
12.50x19.50cm
Basım Yılı
2022

Moi Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı