Mitokondriye Övgü ve Tıbbın Geleceği - Lee Know - Akademisyen Kitabevi

9786257451956
%
5
İndirim
118.75 TL
125.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Mitokondriye Övgü ve Tıbbın Geleceği Ürün Açıklaması

“Mitokondri başlığı, bu konu hakkında bilgisi olmayanlara ilgi çekici gelmeyebilir ancak bu kitap sayesinde biyoloji eğitimi almayanlar bile mitokondrilerin yapı ve fonksiyonunu anlayabilirler. Kısırlıktan, yaşlanmaya, kanserden nörolojik hastalıklara kadar Dr. Lee Know size mitokondrilerin sağlık ve hastalıkta ne kadar önemli bir rol oynadığını öğretecektir.”
-Stephanıe Seneff, PhD, kıdemli araştırmacı, MIT Bilgisayar Bilimi ve
Yapay Zeka Laboratuvarı

“1991 yılında, sağlık sorunlarıyla karşılaştığımda, mitokondri sağlık ara- yışımın merkezinde oldu. Son yıllarda, gittikçe daha fazla araştırmacı ve klinisyen bu küçük enerji santrallarıyla ilgileniyorlar. Dr. Lee Know şimdiye dek göz ardı edilen bu organellerin işleyişini mükemmel bir şekilde anlatıyor ve metabolik sistemimize nasıl bakacağımızı gösteriyor. ”
-Dr. Nasha Wınters, Kanser için Metabolik Yaklaşım’ın eş yazarı

“Mitokondri ve Tıbbın Geleceği, insan sağlığı için çok önemli bir konuyu ele alıyor. Kronik hastalığı iyileştirmek ve insan ömrünü uzatmak söz konusu olduğunda, bu kitabın içeriğinin tıbbın geleceğini şekillendireceği söylenebilir.”
Arı Whıtten çok satan yazar ve Energy Blueprint’in yaratıcısı

Neden yaşlanıyoruz? Neden kanser oluyoruz? Kalp yetmezliği ve Alzheimer hastalığı ya da kısırlık ve işitme kaybı arasındaki bağlantı nedir? Ömrümüzü uzatabilir miyiz? Tüm bu sorular ve daha fazlası, tek bir tartışma noktasıyla cevaplanabilir: mitokondri.

Mitokondri ve Tıbbın Geleceği’nde, naturopat doktor Lee Know, hücrelerimizin sıklıkla gözden kaçan güç merkezleri olan mitokondrilerin destansı hikayesini, tıpta ve hastalıkla mücadelede oynadıkları hayati rolü anlatıyor.

Mevcut araştırmalar, görünüşte bağlantısız olan birçok dejeneratif hastalığın sebebinin işlevsiz mitokondriler olduğunu ortaya koydu. Dr. Know CoQ10, D-riboz, kannabinoidler ve ketojenik diyet tedavisi gibi mitokondriyal optimizasyon için takviyeler, yaşam tarzı değişiklikleri ve bunların nasıl başarıyla uygulanacağı hakkında en son bilgileri sunmaktadır. Bu kitap, kronik hastalık ve hastalığın gerçek kökleriyle ilgilenen hekimlerin yanı sıra optimal sağlık ve uzun ömürle ilgilenen herkes için paha biçilmez bir kaynaktır.

Marka
Akademisyen Kitabevi
Yazar
Lee Know
Sayfa
272Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
2021

Mitokondriye Övgü ve Tıbbın Geleceği Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı