Matematik Gezegeni 2. Sınıf (3 Kitap Takım) - Mehmet Çağlar - ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık

9786059856836
%
25
İndirim
156.75 TL
209.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Matematik Gezegeni 2. Sınıf (3 Kitap Takım) Ürün Açıklaması

21 yıldır yayın hayatında olan Matematik Gezegeni dizisini, güncellenmiş içeriği ve yeni tasarımıyla öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Matematik Gezegeni serisi 1, 2, 3 ve 4. sınıflar için özel bir formatta hazırlanmıştır. Her bir sınıf için Matematik Gezegeni seti; ünitelerin yer aldığı fasiküllerden oluşan 2 adet kitap, yaprak testlerin bulunduğu 1 adet kitapçık ve ekler olmak üzere, 4 parçadan oluşmaktadır. Konu anlatımlı kitaplarımız iki dönem için ayrı hazırlanmış, çek-kopar şeklinde çıkarılabilecek bağımsız fasiküllerden oluşturulmuştur. Böylelikle öğrencilerimize taşıma kolaylığı sağlanması da amaçlanmıştır.

Matematik Gezgeni serisi; MEB matematik programlarının öngördüğü kazanımlar doğrultusunda, ünitelendirilmiş yıllık planlara uygun olarak hazırlanmıştır. Ölçme ve değerlendirme tekniklerine uygun alıştırma ve pekiştirme çalışmaları ile her sayı sonunda çoktan seçmeli sorulara da yer verilmiştir.

Matematik Gezegeni ile çocuklarımız, matematiği öğrendikçe sevecek ve kendilerini yepyeni bir dünyaya yolculuğa çıkmış gibi hissedecekler.

Marka
ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık
Yazar
Mehmet Çağlar
Sayfa
448Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
19.50x27.50cm
Basım Yılı
Ağustos 2019

Matematik Gezegeni 2. Sınıf (3 Kitap Takım) Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı