Maraton - Tuğrul Turaboğlu - Fihrist Kitap

9786256407671
%
30
İndirim
45.15 TL
64.50 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Maraton Ürün Açıklaması

İç dünyasında yaşamayı tercih eden ama maceraya atılmaktan da çekinmeyen genç bir kadının İspanyada başlayan, karşılaştığı tesadüfler sonucu Buenos Aires ve İstanbulda devam eden hikâyesi, düğümü zor olaylar zinciri... Turaboğlu, okuyucularını aşka, suça bulanmış ihanete, amansız takiplere ve birbirini kovalayan uzun bir “maraton”a sürüklüyor. 

Şehir hayatının karmaşası ve kaotik durumun kurguya işlenişi, hızlı ve bir o kadar derin karakterler... Tuğrul Turaboğlu’nun dilinin özünde bu şehir hızı ve hıza bağımlılık, hızdan boğulurcasına bir basıklık ama bir o kadar ferah rüzgârı yüze vururcasına koşturmaca var. Karakterler bir çırpıda sahneden sahneye koştukça o şehir baskısından kurtuluyoruz; rahata kavuşuyoruz. 

Evet, hareket dolu bir macera romanı ile ince işlenmiş polisiye arasında bir konumda duran eserleriyle Tuğrul Turaboğlu, okuyucularına farklı bir deneyim sunuyor. 

Fihrist damgası ile hak ettiği özeni göstererek yeniden okuyucularıyla buluşturduğumuz Turaboğlu’nun eserlerinin, edebiyatımızda gerekli ilgiyi göreceğini biliyor ve sizlere şimdiden iyi okumalar diliyoruz.

Marka
Fihrist Kitap
Yazar
Tuğrul Turaboğlu
Sayfa
156Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x19.50cm
Basım Yılı
2023

Maraton Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı