Lıghtlark - Alex Aster - Parola Yayınları

9786257522489
%
40
İndirim
156.00 TL
260.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Lıghtlark Ürün Açıklaması

Centennial’a Hoş Geldiniz!

Lanetlendiği günden bu yana her yüz yılda bir sadece yüz günlüğüne altı diyarın hükümdarlarının oynamaya davet edildiği ölümcül bir oyun olan Centenniala ev sahipliği yapmak için ortaya çıkan Lightlark adası…

Davet; zafer ve yıkımı, mücevher ve kanı, aşkı ve entrikayı bir araya getiren bir çağrıdır. Centennial, altı hükümdara diyarlarını yüzyıllardır saran lanetleri bozmaları için son bir şans sunar. Her hükümdarın saklayacak bir şeyi, her âlemin benzersiz acımasızlıkta bir laneti vardır. Lanetleri yok etmek için bir hükümdar ölmelidir.

Tüm güç adanın kemiklerinde ve kanındadır. Lightlark hayat uzatır, bizimkinden çok daha büyük bir güce erişmemizi sağlar. Ve bundan daha fazlası, birçokları için… Lightlark evdir.

Isla Crown, âşık oldukları herkesi öldürmek için lanetlenen baştan çıkarıcıların diyarı Wildlingin genç hükümdarıdır. Onlardan korkuluyor ve hor görülüyorlar. Diğer diyarlar; kadın savaşçıları vahşi baştan çıkarıcılar, âşıkları cezbeden, sonra da onların kalplerinden ziyafet çeken avcılar olarak görüyordu. Halkı, Islanın Centennialda başarılı olup çektikleri çilelere bir son vereceğine inanıyorlar.

Hayatta kalmak için Isla yalan söylemeli, aldatmalı ve ihanet etmelidir. Aşk üçgeni her şeyi karmaşıklaştırsa bile.

Marka
Parola Yayınları
Yazar
Alex Aster
Sayfa
432Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Eylül 2023

Lıghtlark Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı