Kusanagi - Clem Chambers - Kassandra Yayınları

9786054843015
%
25
İndirim
187,50 TL
250,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Kusanagi - Clem Chambers - Kassandra Yayınları

Kader, tutku ve açgözlülük Kusanagiyi aramada bir araya geliyor.

Her Japon imparatorunun taç giyme töreninde bulunması gereken mücevherlerden biri olan paha biçilemeyen kılıç Kusanagi kayıptır.

ABD Deniz Kuvvetleri SEAL üyesi Danny, Japonya sahillerinde antik bir gemi kazası enkazından çıkarılan bir altın külçeyi satmak için görevi dışında Londradadır. Artık işi bırakmış, borsada ustalıklı Jim Evans genç ve olanakların ötesinde zengindir. Danny ile Londradaki antika açık arttırmasında buluşmaları sayesinde, altın külçeyi satın alır ve onun orta çağdan kalma bir hazinenin bir parçası olduğunun farkına varır.

Japon imparatorluk hazinelerinin müze müdürü Akira Nakabashi için altın külçe onun yaşamını, ailesinin onurunu ve ülkesinin geleceğini temsil etmektedir.

Tokyo şehir merkezinde Basho Kimin geniş emlak imparatorluğu çökmek üzeredir ve onu kurtarmak için gerekli olan her şeyi yapmaya hazırdır.

Kader, tutku, açgözlülük Kusanagiyi aramada bir araya gelir- Tokyodan Londraya kadar onda gözü olan herkesi bir yok olma çizgisine sürükleyen ölçülemeyecek değerde büyük bir ödül.

Sayfa
332Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler