Kusanagi - Clem Chambers - Kassandra Yayınları

%20 İndirim
9786054843015
%
20
İndirim
100.00 TL
125.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Kusanagi Ürün Açıklaması

Kader, tutku ve açgözlülük Kusanagiyi aramada bir araya geliyor.

Her Japon imparatorunun taç giyme töreninde bulunması gereken mücevherlerden biri olan paha biçilemeyen kılıç Kusanagi kayıptır.

ABD Deniz Kuvvetleri SEAL üyesi Danny, Japonya sahillerinde antik bir gemi kazası enkazından çıkarılan bir altın külçeyi satmak için görevi dışında Londradadır. Artık işi bırakmış, borsada ustalıklı Jim Evans genç ve olanakların ötesinde zengindir. Danny ile Londradaki antika açık arttırmasında buluşmaları sayesinde, altın külçeyi satın alır ve onun orta çağdan kalma bir hazinenin bir parçası olduğunun farkına varır.

Japon imparatorluk hazinelerinin müze müdürü Akira Nakabashi için altın külçe onun yaşamını, ailesinin onurunu ve ülkesinin geleceğini temsil etmektedir.

Tokyo şehir merkezinde Basho Kimin geniş emlak imparatorluğu çökmek üzeredir ve onu kurtarmak için gerekli olan her şeyi yapmaya hazırdır.

Kader, tutku, açgözlülük Kusanagiyi aramada bir araya gelir- Tokyodan Londraya kadar onda gözü olan herkesi bir yok olma çizgisine sürükleyen ölçülemeyecek değerde büyük bir ödül.

Marka
Kassandra Yayınları
Yazar
Clem Chambers
Sayfa
332Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm

Kusanagi Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı