Küçüklere ve Büyüklere Masal - Karbeyaz, Tonton ve Bilge Dede

%20 İndirim
9786256799011
%
20
İndirim
64.00 TL
80.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Küçüklere ve Büyüklere Masal - Karbeyaz, Tonton ve Bilge Dede

Dünyanın bir köşesinde bildiğimiz, tanıdığımız ormanlardan bir orman varmış. O ormanda da bildiğimiz, tanıdığımız orman halkından yaşayanlar varmış.

Masalımızı diğer masallardan farklı kılan biraz sonra tanışacağınız ve seveceğinizi umduğumuz kahramanlarımız. Çünkü bu masal kahramanları diğerlerinden çok güzel ve çok farklıymış.

Kahramanlarımıza gelince, kimler mi onlar? Yaşadıkları ormanda akıllılığı ve kurnazlığı ile meşhur tilki“KARBEYAZ” ile yine ormanın iriyarı sevimli şişmanı tembel “TONTON” ayıcıktan başkası değilmiş.


 
Bunlar bildiğiniz masal kahramanlarına hiç mi hiç benzemez, doğru dürüst yemek yemez, süt içmezlermiş. Biraz yaramaz olduklarından arkadaşları onlar ile oynamaz, günlerini ormanda yalnız başlarına geçirirlermiş. Koskoca ormanda bu kadar birbirine benzeyen yaramaz ama aynı zamanda da akıllı iki kahraman birbirlerini tanımıyorlarmış. Nasıl mı tanışmışlar? Çok ilginç, sabredin biraz. Masalımızın üçüncü gerçek kahramanı ise orman halkının bir an olsun unutmadığı, akıllarından çıkarmadığı ormanın “BİLGE DEDE”si imiş.

Sayfa
48Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.50x23.50cm
Basım Yılı
Kasım 2023
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler