Küçük Prens - Antoine de Saint-Exupery - Bordo Siyah Yayınları

%
30
İNDİRİM
9789752450592
%
30
İndirim
5.00 TL
3.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Değerler, insanın omurgası gibidir. Küçük Prens okuyanları sağlam ve evrensel değerlerle donatıyor. Değerlerin yaşam biçimine dönüştürülmesinin ipuçlarını satır aralarında veriyor.

Kitapta, soyut kavramlar ve mecaz anlamlar üzerine metafor yöntemiyle yapılan benzetmeler, çocukların hayal güçlerini, problem çözme becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirecek niteliktedir.

Küçük Prens, seçkin bir metaforlu düz anlatım örneğidir. Çocukların duyarlılıkları dünyamız için bir şanstır. Bu kitapta çocuk duyarlığının ve yetişkin dostluğunun en iyi örneklerinden birini göreceksiniz. Felsefi bir öykü türü olan Küçük Prens, değerler eğitimi bağlamında yardımcı kaynak niteliğindedir. Daha güzel bir dünya için hepimiz Küçük Prens’e kulak vermeliyiz…

Cemil Coşkun

“Güle güle,” dedi tilki. İşte benim sırrım. Çok basit: “İnsan Sadece Kalbiyle Görür. Özde Olanı Göz Göremez... Küçük Prens unutmamak için tekrarladı: “Özde Olanı Göz Göremez…”

Büyüdükçe kaybetmeye başladığımız değerlerin kitabı Küçük Prens, 300 civarında dile çevrilerek, dünyanın en çok satan ve okunan kitapları arasında bulunmaktadır.

Marka:
Bordo Siyah Yayınları
Yazar:
Antoine de Saint-Exupery
Sayfa:
100 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
12.00x21.00 cm
Basım Yılı:
Şubat 2021