Kristalin Alemi - Nesrin Mehtap Can - Cinius Yayınları

9786256011656
%
33
İndirim
201,00 TL
300,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Kristalin Alemi - Nesrin Mehtap Can - Cinius Yayınları

“İnşa edilmiş kristalize şehirlerin sizler tarafından yaratılıp, düzenlenmesinde birçok yüceliklerin dâhil olduğu bu alandan size ulaşıyoruz, burası kristalize olmuş bir âlemdir.” 
“Anadolu’dan doğacak olan bu uygarlığın, bize en büyük katkı ve hizmetlerini ulaştıran Mustafa Kemal Atatürk olarak bildiğiniz yücedir. Şu anki haliyle zatında bedenlenmiş olup, birtakım çalışmalarla düzene katkı sağlamaktadır” 
“Kimi ırkların yok oluşuna, ancak kimi ırkların da doğuşuna şahit olacaksınız. Bu düzenlemenin gerekli olduğunun farkındasınız ve kalp üzerinden birleştiniz ancak sesinizi duyuramıyorsunuz, duyduk ve geldik biz sizdeyiz sizinleyiz.”
“Birlik halinden uzaklaşmayın biz olduğunuz sürece size hiçbir zarar gelmeyecektir, size kurtuluş için küçük bir süredir bu, ancak temiz kalpler zaten bizimledir.” 
“Kutupların ardındaki istirahat yerime bekliyorum sizleri, orada size nice güzellikler hazırladım ve daha da hazırlamaktayım. Kul olma halinizi kesrete geçerek derslerinizi tamamladınız. Şimdi düzenlerinizi de tamamlayıp bize ulaşın, hedefiniz bu olsun.” 
“Birçok bilginin verildiği bu kitabın asıl amacı size hakikat âleminin kapılarını açmaktı. Hakikatinizi anlayarak devam etmenizi istiyoruz, tüm âleminizin artık kapatılacağı gerçeğini anlayın istiyoruz. Çünkü bu yazdığımız özelliklere ulaşamayacak olanlar varsa, onlardan artık bir sonraki döngüye kadar umudumuzu kesmiş oluyoruz. Kendinize bu iyiliği yapın ki kurtuluşunuz olsun, aksi halde tekrar bir döngüye girerek hallerinizle baş başa kalacaksınız.”

Sayfa
205Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x19.50cm
Basım Yılı
Nisan 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler