Kırık Kanepe - Tuğra Çakın - Cinius Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786257790703
%
30
İndirim
15.00 TL
10.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

İnsanlar değişir... Hayata başladığın hiçbir şey hayat devam ederken aynı şekilde kalmaz. Eksik olduğun halde eksilirsin. Böyle bir hayat içerisindeydi Burak. Sahip olduğu tek şey evindeki kırık kanepesi ve eski püskü bir tüplü televizyon idi. Dünyaya geliş hikayenizi seçemezsiniz ama ilerisini dizayn etmek her daim sizin elinizdedir.

Burak bu durgun ve monoton hayatına son vermenin yollarını aramaya başlar ve açıktan okuduğu üniversiteyi bitirir. Medya yazarlığı bölümü mezunu olan Burak, hayatının çalkantılı döneminin başlayacağından, öğreneceklerinden habersiz bu yeni hayata ilk adımını atar ve reklam senaristi olmaya karar verir. Anne babasından habersiz olan Burakı bu süreç içinde yüzleşmesi gereken gerçekler beklemektedir.

Kapitalist düzeni anlayamayan Burak, iş hayatı sayesinde bu düzenin içerisine girer. Bu süreç içerisinde kendisiyle çelişkiye giren Burakın kendinden uzaklaşma maceralarını ve kabullenmekten kaçtığı tüm olgular karşısındaki durumlara tepkisini, hayalini kurduğu duyguların kapitalistleşmiş toplumun ürünü olduğunu ve hayal kırıklıklarını göreceğiz. Kısaca kaçtığımız her şeyi bu kitabın sayfaları içerisinde kabullenecek ve onlarla yüzleşeceğiz.

Marka:
Cinius Yayınları
Yazar:
Tuğra Çakın
Sayfa:
103 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.00x19.50 cm
Basım Yılı:
Eylül 2020