Karganın Duyduğu - Ali Deniz Uslu - İnkılap Kitabevi

%
30
İNDİRİM
+
14
EKSTRA
9789751038494
Kalan Süre
%
30
İndirim
14.00 TL
9.80 TL
Sepette %14 İndirim
8.40 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

“Fark edişlerin acımasız, cesur, yalansız, yalın paylaşımı. Tebrikler Ali Deniz Uslu...”

- Erdal Beşikçioğlu

“Dil mantık, sınır kullanmaz hayal rasyonel değildir, ancak gündelik hayata taşırken rasyonalize edilir. Ali Deniz Uslu’nun metinlerini, şiir ya da düz yazıdan ziyade, somut hayaller ve soyut gerçeklerden oluşan bir tutam hayal çevirisi olarak görebiliriz...”

- Levent Kazak

“En çok sevdiğim adam şimdi de en sevdiğim, kuştan ötenin duydukları ile... Kısa kısa uçarken ya da bir dalda soluklanırken...”

- Hayko Cepkin

“Bazen kelimeler kırık çıkar sandıktan, alıp uçlarını yapıştırırsınız... Ölmeden önce bir araya gelir bütün ‘seni’ler, bütün ‘seviyorum’lar. Bazen de koptuğu yeri saplarsınız sayfanın ortasına. Kaldığı değil, olduğu yerden başlar hikâyeye... Ali Deniz Uslu binlerce denizyıldızı saplamış ismine.. Fark edilmesi dileğiyle...”

Ali Deniz Uslu 

İstanbul’da doğup Trakya’da büyüyen ve sonra yine İstanbul’a gelen yazar işletme okudu, gazetecilik yüksek lisansı yaptı. 2004 yılında Cumhuriyet gazetesinde gazeteciliğe başladı, 11 yıl boyunca yoluna Cumhuriyet’te devam etti. Pazar Dergi’de röportajlar, dosyalar hazırladı. Aynı dönemde dört yıl 46 Magazine dergisinin genel yayın yönetmenliğini üstlendi. Müzik yazarı ve eleştirmeni olan Uslu, aynı zamanda müzik danışmanlığı, prodüktörlüğü, markalar için içerik ve fikir danışmanlığı yapıyor. Girdap Balıkçısı yazarın ilk kitabı.

Marka:
İnkılap Kitabevi
Yazar:
Ali Deniz Uslu
Sayfa:
135 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.50 cm
Basım Yılı:
Aralık 2017