Kalbin Derinliklerindeki Çığlıklar - Ömer Tokay - Armoni Yayıncılık

9786256304086
%
30
İndirim
119,00 TL
170,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Kalbin Derinliklerindeki Çığlıklar - Ömer Tokay - Armoni Yayıncılık

Aşkın mistik dünyasına kapı aralayan, kabullenme adımını atmanın en etkileyici anahtarıdır. Sessiz çığlıkların arasında kaybolup giden hikâyelerin duygusal bir yolculuğa dönüştüğü bu eser, aşkın esrarengiz güzelliklerini ve zorlayıcı acılarını derinlemesine keşfe davet ediyor.

Her satırda aşkın çeşitli tonları, renkleri ve dokuları arasında kaybolan içsel keşif serüveni çiziliyor. Yazar, okuyucuyu kalbinin en derinliklerine sürükleyerek, duygu fırtınalarının ortasında unutulmaz bir dansa davet ediyor. Kitabın sayfaları arasında, kırık kalplerin izini sürerken, aşkın varlığına ve yokluğuna dair kabullenmeyle yüzleşerek bir araya geliyorsunuz.

Bu eser, sadece aşkın en yüksek doruklarına değil, aynı zamanda en karanlık vadilerine de yürekten bir yolculuk vaat ediyor. Sessizliğin içinde kaybolmuş aşk hikâyeleri, okuyucuyu içsel bir keşfe davet ederken, kabullenme adımını atanların hissettikleriyle bütünleşen eşsiz bir anlatıyı sunuyor.

“Kalbin Derinliklerindeki Çığlıklar” ile kalbinin derinliklerindeki sessiz çığlıkları duymaya ve onlarla birlikte adımlarını atmaya hazır mısın?

Yazar
Sayfa
202Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler