İyi Hissetme Sanatı Uygulama Rehberi - Zindel Segal - Diyojen Yayıncılık

9786259883434
%
25
İndirim
141.00 TL
188.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
500TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

İyi Hissetme Sanatı Uygulama Rehberi - Zindel Segal - Diyojen Yayıncılık

“Özellikle zorlu ve korkutucu zamanlarda asıl farkı yaratan, bakış açınızdaki küçük değişikliklerdir. Bu kitap size hayatınızı bütün zenginliği ve güzelliği ile geri vermek amacıyla bu küçük değişiklikleri sağlayacak yolları sunuyor.”
  Jon Kabat-Zinn


Düşüncelerinize ve duygularınıza tepki vermenin yeni yollarını öğrenerek depresyonun, kaygının ve stresin üstesinden gelmenize yardımcı olacak bu kitap size 8 haftalık bir program sunuyor. Uzman yazarların kanıtlanmış stratejilerle oluşturdukları bu program mindfulness pratiklerini, üzerine derinlemesine düşünebileceğiz ve farkındalık kazanabileceğiniz soruları, programa katılan diğer kişilerin yorumlarını ve hikâyelerini, aynı zamanda ilerlemenizi takip etmenizi sağlayacak araçları içeriyor. Bu yolculukta günden güne, haftadan haftaya ilerlerken farkındalığınızın arttığını, kendinize şefkatle yaklaşmaya başladığınızı ve daha iyi hissettiğinizi göreceksiniz. 
Bu kitabı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde güvenilir bir yol arkadaşı, bir danışman veya bir rehber gibi kullanarak artık size hizmet etmeyen eski zihinsel, duygusal ve davranışsal alışkanlıklarınızı geride bırakacak ve hem zihninizi hem de bedeninizi özgürleştireceksiniz. 

Yazar
Sayfa
280Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler