Islık Çalan Karınca Çiko - Çetin Deniz - Kamer Yayınları

%
38
İNDİRİM
9786257073189
%
38
İndirim
35.00 TL
21.70 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Çiko’yla bu yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Güneşin, ağaçların arasından süzülerek ulaştığı, kenarında küçücük bir su birikintisi bulunan etrafında renk renk çiçeklerin olduğu bir karınca yuvasındayız. Varlığı konusunda hiç kimsenin tam emin olmadığı bu yaşam duyduğumuz an itibarıyla bizi çok heyecanlandırdı. Onun dilden dile dolaşan hikayesi çıkmazda olan birçok kişiye ilham kaynağı olmuş ve başarıya ulaştırmıştı. Onun hayatını ve yaşadığı yeri görmek için uçak ve kayıklarla yolculuktan sonra, uzun ağaçların ve sık dalların olduğu ormanın içinde defalarca tehlikeler atlattık. Bu yolculukta kilometrelerce yürüdük ve onun yaptığı yolculuğun zorluğunu daha iyi anladık. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen ağaçların arasından çıktığımızda bambaşka bir dünyayla karşılaştık. Daha gördüğümüz anda içimizi huzur ve dinginlik kapladı. Evet, şu an ÇİKO’nun yaşadığı yerdeyiz. Yuvanın içinde ve etrafında hummalı bir çalışma var.

Onun hayatını dinlediğimde beni çok heyecanlandırmıştı, onun azmi bana da ilham oldu. Onun cesaretine hayran kaldım. En önemlisi de öğrettikleri oldu.

Dinlediğim ve yazdığım hikâyeden kendi payıma düşeni aldım.

Her şeyin bittiği an en dipte olduğun andır. Yani kuyunun dibindesindir. Artık yukarıya çıkmak için gayret göstermekten başka çaren kalmamıştır.

Marka:
Kamer Yayınları
Yazar:
Çetin Deniz
Sayfa:
170 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2020