Irmak Süheyla’nın Bakış Açısından Kuantum Şifa - Süheyla Irmak - Karina Yayınevi

%
25
İNDİRİM
9786257306140
%
25
İndirim
50.00 TL
37.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Bu kitabın temel amacı; KUANTUM BİLİNCE ERİŞME farkındalığı oluşturarak KUANTUM ENERJİ BEDEN ŞİFACILIĞI’na (fiziksel-zihinsel-duygusal&ruhsal dengeyi geri getirme ya da dengeye geri dönme) kısaca “KUANTUM ŞİFA”ya dikkat çekmektir. Ve kuantum şifa tekniklerinin nasıl kullanıldığına Kuantum Bilinçle yeni bir bakış açısı getirmek ve ne kadar kolay uygulanabilir olduklarını anlatmak ve herkesin kullanımına sunmaktır.
Bu bilgileri araştırıp, deneyleyip, derleyip, metodoloji, uygulama ve eğitim kitabı haline getirme nedenim; 2000 yılında yaşadığım, sadece gözlerimi ve beynimi kullanabildiğim bir rahatsızlık dönemidir. Tıbbi tedavilerim sürerken; bir an önce NASIL sağlığıma kavuşurum’u zihnimde sorgulamaya başlamıştım. Sağlıklı iken öğrendiğim ve o kadar da farkındalığına varamadığım, enerji beden şifa tekniklerini; rahatsızlığım sonrasında uyguladım. Çok zahmetli, acı dolu, sabır gerektiren bir süreçten geçiyordum. İnancımı ve sabrımı zorlayarak, nasıl düzlüğe çıktığımı ZİHİN GÖZÜMDEKİ EYLEMSEL DENEYİMLERİMİN (Kuantum İmajinasyon) mucize sonuçlarını bir uygulama, eğitim, metodoloji kitabı haline getirerek, bir örnekleme ile bütüne katkı olmayı seçtim.
Önemli olan sağlıklı iken; Enerji Bedenlerimizi dengede tutarak, sürdürülebilir sağlıklı bir yaşama sahip olmaktır. Bozulmuş beden enerji alanlarınızı tekrar nasıl dengeye sokacağınızı bu kitapta bulabilirsiniz. Benim zihin gözümde canlandırmaktan başka yapacak hiçbir şeyim kalmamıştı. Ama ben öyle sanıyordum. Ve o zaman evrendeki en yoğun enerjinin DÜŞÜNCE ENERJİSİ olduğunu da bilmiyordum. Ve düşüncelerimize yüklediğimiz duygularımızın ve söylemlerimizin, inanç ve eylemlerimizin, yaşamlarımızı oluşturduğunu. Hastalıklı ya da sağlıklı olmanın direkt olarak Kuantum Bedenlerimizin, Kuantum Bilincine bağlı olduğunu hele hiç bilmiyordum. Ne enteresandır ki bunu benim DNA’m biliyordu. Ruhum biliyordu. Ve bana uygulama yaptırıyorlardı. Ezoterik kaynaklar; “EVRENİN BİLGİSİ İNSANIN DNA’SINA KODLANMIŞTIR” der.

Marka:
Karina Yayınevi
Yazar:
Süheyla Irmak
Sayfa:
544 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Mart 2021
Karina Yayınevi
Allah’a Davet - Hakan Kayalak - Karina Yayınevi
%25
Hızlı Gönderi
25.00 TL
18.75 TL
Onlar - Şinasi Tuncel - Karina Yayınevi
%25
Hızlı Gönderi
25.00 TL
18.75 TL
Nedensiz - Fırat Lokmanoğlu - Karina Yayınevi
%25
Hızlı Gönderi
13.00 TL
9.75 TL
Miş Gibi Yaşamak - Tolga Bahçeci - Karina Yayınevi
%25
Hızlı Gönderi
13.00 TL
9.75 TL
Bir Gece Vaktiydi - Kübra Yılmaz - Karina Yayınevi
%25
Hızlı Gönderi
17.00 TL
12.75 TL
Polisler ve Soytarılar - Kenan Engin - Karina Yayınevi
%25
Hızlı Gönderi
15.00 TL
11.25 TL
Gaye - Gizem Kayabaşı - Karina Yayınevi
%25
Hızlı Gönderi
15.00 TL
11.25 TL