İmkansızlık Sanatı - Steven Kotler - Sola Unitas

%20 İndirim
9786256811119
%
20
İndirim
124.00 TL
155.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

İmkansızlık Sanatı - Steven Kotler - Sola Unitas

“Her birimiz, şimdi ve burada olağanüstü olma kapasitesine sahibiz. Bu kapasite yalnızca kendimizi yeteneklerimizin sınırına doğru zorladığımızda ortaya çıkar. Konfor alanımızın çok ötesinde, kim olduğumuzu ve ne olabileceğimizi bulduğumuz yer burasıdır. Başka bir deyişle, imkânsızı başarıp başaramayacağınızı keşfetmenin tek gerçek yolu imkânsızı başarmaya çalışmaktır.”
İmkânsız olanı başarmak için ne gerekir? Sınırlarımızı geçmek, beklentilerimizi aşmak ve en büyük hayallerimizi en yeni başarılarımıza dönüştürmek için ne yapmalıyız?
Çok satan yazar ve en yüksek performans uzmanı Steven Kotler, atletler, sanatçılar, bilim adamları, CEOlar ve daha fazlasının sırlarını açıklıyor ve bize yeteneklerimizin ötesine nasıl uzanabileceğimizi öğreterek imkânsız gibi görünen hayalleri hepimiz için çok daha ulaşılabilir hâle getiriyor.
Bildiğimizden çok daha fazlasını yapabiliriz. İmkânsızlık Sanatı’nın merkezindeki mesaj budur. Sınırları zorlamayı ve olağanüstü başarıları mümkün kılan insan potansiyelini keşfetmeye odaklanan ilham verici olan bu eser, insanların genellikle imkânsız olarak gördükleri hedeflere nasıl ulaşabileceklerini ve sıradışı başarıların arkasındaki bilimsel ve psikolojik prensipleri ele alıyor.
İlham verici ve hevesli, uygulanabilir ve erişilebilir; İmkânsızlık Sanatı’yla, en yüksek performansınız için nasıl ilerleyeceğinizi anlayacak ve hayatınızın olumlu yönde nasıl değişip geliştiğine tanık olacaksınız.

Marka
Sayfa
296Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler