İki Kız Kardeş - Yakup Tunç - Gece Kitaplığı

%
40
İNDİRİM
9786257319980
%
40
İndirim
22.00 TL
13.20 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Dünyaca ünlü Rus asıllı yazar Nikolay GOGOL bir sözünde der ki;
“Bence düşüncelerini, duygularını, izlenimlerini başkalarıyla paylaşmak dünyanın en büyük mutluluklarından biridir.” Hikâyelerde yazarlar duygu, düşünce ve izlenimlerini okuyucularıyla paylaşır.
Her hikâye, her roman yeni bir hayattır. Bir hikâyeyi veya bir romanı okuyan, bir hayatı daha yaşamış demektir. Bu hayatta ne kadar çok yaşarsak, bilgimiz, tecrübemiz o kadar artar.
Hayata daha güçlü bakarız. Allah bile Kur’an- Keriminde peygamber kıssalarına yani hikâyelerine yer vermiştir. Dünyanın en güzel hikâyesi Yusuf ile Züleyha hikâyesidir ki Kur’an’da Yusuf Suresinde geçer. Allah, hikâyelerin insanlar için faydalı olduğunu bilir.
Hikâyeler, bizim insani ihtiyaçlarımızdandır. Her çocuk, büyüklerinden masal dinlemeyi, hikâye dinlemeyi ister ve sever. Masal ve hikâye dinlememek çocuk için büyük bir eksikliktir.
Anneler babalar, büyük anne ve babalar bunu ihmal etmemelidirler…
Masal ve hikâye kitabını çocuklara okumak da yararlıdır ama anlatmak daha da etkilidir.
Bu kitapta 30 hikâye vardır. Hikâyelerin hepsi gerçek ve günlük olaylardan esinlenerek hikâye edilmişlerdir. Hayale dayalı veya kurgulanmış bir konu yoktur.
Hikâyeler yazılırken okuyucuyu yönlendirme gibi bir amacımız olmamıştır. Hayattaki olaylar olduğu gibi verilmiş, takdir okuyucuya bırakılmıştır.
Emek bizden, takdir okuyucudandır.

Marka:
Gece Kitaplığı
Yazar:
Yakup Tunç
Sayfa:
132 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ocak 2021