Hiç Böyle Yapmazdı - Hilal Kahraman - Şule Yayınları

%20 İndirim
9786052199879
%
20
İndirim
32.00 TL
40.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Hiç Böyle Yapmazdı Ürün Açıklaması

-Hepinizi nezarete atarım. Sıdıka mı yaraladı seni? Ne olduysa anlat doğru düzgün, deyince koca devletin karşısında uzun boyundan utanan kadın, dizlerinin üzerinde küçüldü. Yeterince ufalmadığına kani olunca sırtını da iki büklüm yapıp,
-Kimse yaralamadı efendim, kaza oldu. Kimseden şikâyetçi değilim, dedi. Alçak sesindeki büyük korku komiseri sarsmıştı. Kadının kolundaki yemeniyi çözdü. Yaranın ufaklığı Ekrem’i rahatlatırken, atılan façanın işçiliği şaşırtmıştı. Çocuklarının evinde divana kıvrılıp yatacak hâldeki yaşlı bir kadının racon kesmesi, hayret edilecek bir vakaydı.

Yazar, Muzaffer Çok Kızar Valla’yla başladığı edebiyat yolculuğunu Hiç Böyle Yapmazdı’yla sürdürüyor. Gündelik hayatın içinde her an karşılaşabileceğimiz, kendimizden ve yakın çevremizden izler bulabileceğimiz karakterlerinin psikolojilerini ustaca tahlil ettiği öykülerine samimî, yalın dili ve diyaloglarla lezzet katmış. Her ne kadar kahramanlarıyla iyi geçinmeye karar verdiğini söylese de siz şaşırtıcı sonlara hazır olun!

Marka
Şule Yayınları
Yazar
Hilal Kahraman
Sayfa
124Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
12.50x21.00cm
Basım Yılı
Ekim 2021

Hiç Böyle Yapmazdı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı