Hayallerini Yaşatanlar - Ramazan Sarıtaş - Gülnar Yayınları

9786256874633
%
25
İndirim
135.00 TL
180.00 TL
Stokta yok
Favori listesine ekle
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Hayallerini Yaşatanlar Ürün Açıklaması

İş insanı Bekir Pınar ve yazarın bir araya gelmesi, dededen toruna uzanan bir hikâyenin kapılarını araladı. Ve bu kapıdan girerek geçmişin tozlu sayfalarında derin bir yolculuğa çıkıldı.

Hayallerini Yaşatanlar kitabı, dede Bekir Pınarın hayatı ve ticaret alanındaki öncü rolünü anlatırken Mısırdan yola çıkarak 1799da Lengere yerleşen Ömer Efendiden yedinci kuşakta gelen iş insanı Bekir Pınara kadar uzanan bir biyografi hazinesi sunuyor. Bu zengin yolculuk, bir ailenin geçmişine dair unutulmaz hikâyeleri ve değerli mirası gün yüzüne çıkarıyor.

Bu kitap, güçlü aile bağlarının toplumların kalkınmasındaki önemini vurguluyor. Dede Bekir Pınarın yokluk içindeki sabrı, azmi ve tevekkülü ile hayallerini nasıl gerçekleştirdiğini öğreneceksiniz. Pınarlar Gıdanın arkasındaki gizli gücü keşfedecek ve başarı hikayesinin ardındaki çaba ve tutkunun izini süreceksiniz. “Hayallerini Yaşatanlar: Yokluktan Başarıya, Sabrın İnşa Ettiği Yaşam Öyküsü”  

“Hayallerini Yaşatanlar” sadece bir aile hikayesi değil, aynı zamanda Gülnarın tarihine saygı dolu bir selam… Geçmişin mirasını koruyan, hayalleri gerçekleştiren ve değerlere bağlı kalan bu aile, okuyuculara ilham verecek ve kendi köklerine dair yeni bir bakış açısı sunacaktır...

Marka
Gülnar Yayınları
Yazar
Ramazan Sarıtaş
Sayfa
202Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Ağustos 2023

Hayallerini Yaşatanlar Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı