Hamileyiz! - Adrian Kulp - Sola Kidz

9786258064803
%
15
İndirim
109.65 TL
129.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Hamileyiz! Ürün Açıklaması

“Baba adayları için bu kitap önemli bir kılavuz ve destek! Adrian’ın verdiği bilgiler, en korkmuş baba adaylarını bile rahatlatacak, onları babalığa hazırlayacaktır.”

-JILL SMOKLER, SCARY MOMMY’NİN KURUCUSU

Adrian Kulp, baba olacağını öğrendiğinde pek çok duyguyu aynı anda yaşıyor. Bunların en belirgin olanı ise: Korku. Karısının kendi belirsizlikleriyle başa çıkmaya çalıştığını gören Adrian, ilk kez anne olanların da hamilelik ve bebekler konusunda onun kadar gergin olduğunu fark ediyor. Fark ettiği diğer bir şey ise annelerin buna alışmaktan başka seçeneğinin olmaması.

Üç çocuk (dördüncü anne karnında) babası, Dad or Alive’ın yaratıcısı Adrian Kulp,  Hamileyiz!‘de, sorumluluk sahibi, destekleyici bir eş olarak kazandığı bilgi ve deneyimleri okuyucularla paylaşıyor. Pratik ve öz bilgiler sunan Adrian’ın koçluğu, en hazırlıksız baba adayına bile hazır olma konusunda ilham veriyor.

Bu kitabı okuduğunuzda:

Anne ve bebeğin gelişimine ilişkin haftalık durum bilgileri sayesinde eşinizin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağınızı bileceksiniz.

‘Dördüncü Üç Aylık Dönem’, doğum sonrasındaki ilk birkaç ay yeni doğan bebeğinizle hayatınız konusunda çok önemli ipuçları vermektedir.

Marka
Sola Kidz
Yazar
Adrian Kulp
Sayfa
288Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
2022

Hamileyiz! Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı