Guroni Ar Lazi Oxorca Yürekli Bir Laz Kadını Bedia Xala - Selma Koçiva - Kaldıraç Yayınevi

%
25
İNDİRİM
9786058785663
%
25
İndirim
30.00 TL
22.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kampanya Bilgisi

- 99TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Guroni Ar Lazi Oxorca Yürekli Bir Laz Kadını Bedia Xala - Selma Koçiva - Kaldıraç Yayınevi Açıklaması

Pambuği ekimi Şurimşine Dinana
Dinana sin dido fark~li ar miti re. Karta na amaxta ortam i s efrafi skanis na meçap hissiyatiten irişa etkiuxvenup birtum. Çkinaşi okobğala loqa nenapeten oğarğaluşi kabiliyeti samimiyeti do kai guri skanik emedeni odas yopşaps do karta yeri guinkasen. Irik skani sihiris konoqups.

Beroba çkimis skani stei mskva parameti na atkven ar miti oqopinu minfu. Na grfvi stei sin dido farkli re Dinana skidalaşa xeş gyoknapu meqonei dulyaş oxvenu do skani xunerepek karta koçi skanda xayrani ditaleps. Skani stei yopşa ar oxorca man var mizlrapun.

Pamuğum canım anneannem Anneanne sen çok bambaşka bir insansın. Her girdiğin ortamda etrafa yaydığın hissiyat herkesin senden etkilenmesine sebep olur her zaman. Bilgi birikimin hoş sohbetin anlatım kabiliyetin samimiyetin iyi kalpliliğin hemen sarar odayı dolduruverir. Herkes senin büyüne kapılır.

Çocukluğumda senin kadar iyi bir hikaye anlatıcısı olabilmek isterdim. Dedim ya sen çok bambaşkasın anneanne hayata tutunuşun üretkenliğin hünerlerin herkesi sana hayran bırakır. Senin kadar dopdolu birini tanımadım ben.

Yazar:
Sayfa:
255 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Barkod:
9786058785663

Guroni Ar Lazi Oxorca Yürekli Bir Laz Kadını Bedia Xala - Selma Koçiva - Kaldıraç Yayınevi Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap