Gönüllere Ekilen Sevgi Tohumları - Hacı Ormanoğlu - Az Kitap

9786256468917
%
40
İndirim
120,00 TL
200,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Gönüllere Ekilen Sevgi Tohumları - Hacı Ormanoğlu - Az Kitap

Hacı Ormanoğlunun kaleminden çıkan Sevgi Tohumları, sevgi, dayanışma ve insanlık değerlerinin gücünü vurgulayan etkileyici bir rehber. Kitap, içinde bulunduğumuz çağın getirdiği zorluklarla başa çıkmak ve daha anlamlı bir yaşam sürmek isteyen herkes için ilham verici bir kaynak.

Sevgi Tohumları, içeriğindeki derinlikli düşünceler ve samimi anlatımıyla okuyucularına sesleniyor. Hacı Ormanoğlunun öğretmenlik hayatından ve kişisel deneyimlerinden yola çıkarak aktardığı hikayeler, sevginin insan hayatındaki dönüştürücü gücünü açıkça ortaya koyuyor.

Kitap, doğanın sunduğu güzelliklerden, toplumsal dayanışmaya kadar geniş bir yelpazede konuları ele alırken, her bir sayfasında okuyuculara yeni bir bakış açısı sunuyor. Sevginin, insan ilişkilerinde ve toplumsal yaşamda nasıl bir fark yarattığını anlamak ve bu değerleri günlük hayata taşımak için rehber oluyor.

Sevgi Tohumları, okuyuculara içsel bir dönüşüm yaşama, çevrelerindeki insanlara sevgiyle yaklaşma ve dünyaya olumlu bir katkı sağlama konusunda ilham veriyor.

Eğer siz de sevginin gücünü keşfetmek, içsel bir dönüşüm yaşamak ve daha anlamlı bir hayat sürmek istiyorsanız, Sevgi Tohumları tam da aradığınız kitap...

Marka
Sayfa
160Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler