Gölge Casus - Casuslar Şehri İstanbulda Son Hesaplaşma - Osman Aysu - Dark İstanbul

9786259444611
%
22
İndirim
273,00 TL
350,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Gölge Casus - Casuslar Şehri İstanbulda Son Hesaplaşma - Osman Aysu - Dark İstanbul

“Casuslar Şehri İstanbul’da son hesaplaşma!”

Yeni mezun toy bir avukat olan Neslihan Başar, babasının ölümünün ardından ekonomik sıkıntı çekmeye başlar. Beklenmedik şekilde karşısına çıkan ünlü iş adamı Erol Elmas onu işe alıp hayatına sihirli bir değnekle dokunmakla kalmamış, genç kızın yaşamını baştan sona değiştirmiştir.

Neslihan babasını kaybetmenin şokunu henüz üzerinden atamadan “Neri” adındaki bir CIA ajanından duydukları karşısında dehşete düşer. Kadın, babası Mahir Başar’ın avukatlık mesleğini maske olarak kullandığını, gerçekte Türk istihbaratında görevli bir ajan olduğunu, aslında adamın ölmediğini ve Elmas ailesi tarafından kaçırıldığını iddia etmektedir. Erol Elmas’ın genç kıza söylediğine göre ise Neri tehlikeli bir kadındır ve Neslihan’ın ondan uzak durması gerekmektedir. Kime güveneceğini bilemeyen Neslihan şaşkındır.

Kendisini Casuslar Şehri İstanbul’da gerçekleşen bir hesaplaşmanın tam ortasında bulan genç kız artık hem CIA hem de Türk istihbaratının kıskacındadır. Bunun üzerine her iki tarafa da oynayarak babasının izini sürmeye karar verir ancak hiç beklemediği bir şekilde aşka tutulduğunda tüm planlarını gözden geçirmesi gerekecektir.

Polisiye edebiyatımızın duayenlerinden Osman Aysu ile genç ve yetenekli meslektaşı Aşkın Zengin Akkuş’un ortak zihninden doğan Gölge Casus’u hem nostalji hisleriyle hem de büyük bir endişe kasırgasına kapılarak okuyacaksınız

Yazar
Sayfa
231Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler