Gökyüzüne Bak - Canan Öğülmüş - Liman Yayınevi

9786256758902
%
25
İndirim
99,00 TL
132,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Gökyüzüne Bak - Canan Öğülmüş - Liman Yayınevi

Bu yolculuk bittiğinde ne olacak biliyor musun? Dillerini bilmediğin insanların ülkesine gideceğiz. Dil bilmediğin, yer bilmediğin bir yerde ne yaparsın? Sana güzel bir ev, güzel bir iş, güzel bir okul mu vereceklerini zannediyorsun? Bizi istemeyecekler. Bizleri görünce kapılarını kapatıp yüzlerini çevirecekler. Bizleri öyle zor günler bekliyor ki. Ama o cini yakalarsak. Ellerini gökyüzüne kaldırdı. İşte o zaman ülkemdeki savaşı durduracağım. Elleri gayriihtiyari ağzına gitti. Sağına soluna bakındı. Bu birinci dilek hakkımdı. Onu kimseye söylemeyecektim. Belki söylersem tılsımı bozulur. dedi. Ona söz verdim.
Birinci dilek hakkın bende sır olarak kalacak. dedim.
Dilruba, küçük bir kadın gibi giyinirdi. Boynundaki beyaz inci kolyesini hiç çıkarmazdı. Herkesten önce çözdüğü soruların yanıtlarını gösterirken ayakkabılarının topuklarıyla herkesi ezer geçerdi.
Dans eden örümcekler, çöl engereği... Böcek koleksiyonu yapan bir arkadaş. Kutup Yıldızı’nın hikâyesi, denizlerdeki ekosistem, Masalcı Teyze, korsanlarla Beyruta yapılan bir yolculuk. Gökyüzüne Bak çocuklar ve çocuk kalabilen bütün insanlara yazılmış mülteci bir çocuğun hikâyesi.
Benim bir ülkem yok. Çünkü dünya bütün çocuklarındır.

Sayfa
154Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.50cm
Basım Yılı
2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler