Gezegene Hoş Geldin - Superman Action Comics Cilt 2 - Dan Jurgens - Yapı Kredi Yayınları

%
35
İNDİRİM
+
8
EKSTRA
9789750844331
Kalan Süre
%
35
İndirim
27.78 TL
18.06 TL
Sepette %8 İndirim
16.67 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Clark Kent... Superman Değil Mi?

Metropolis, Doomsdayin yıkıcı saldırısının yaralarını sararken, Clark Kent olduğunu iddia eden gizemli biri adını temize çıkarıp Superman olmadığını ispat etmek için ortaya çıkar.

Peki bu mülayim muhabir gerçekte kimdir? Ve onun beklenmedik gelişi yok olan evrenlerinden kaçan ve yeni dünyalarında kırılgan bir hayat kuran Superman, Lois Lane ve oğulları Jonu nasıl etkileyecektir? Cevapları ne bulmak ne de duymak kolay olacak. Ama Supermanin selefinin ölümü etrafındaki gizemler derinleştikçe, kendini yeni Superman ilan eden Lex Luthor, esrarengiz Superwoman ve an itibariyle kayıp olan ve öldüğü düşünülen Daily Planetın en iyi araştırmacı gazetecisi Lois Lane dahil herkes için, gerçeği ortaya çıkarmak en büyük öncelik oldu.

Çelik Adamın destanının bu yeni ve muazzam dönemini sizlere sunmak için efsanevi yazar DAN JURGENS ile çizgi romanın büyük yetenekleri Patch Zırcher, Stephen Segovıa ve Tom Grummet bir araya geldiler. Action Comics #963-966 ve Justıce League #52den bir giriş hikayesini toplayan bu cilt, ayrıca Jurgens ve Segovianın eskiz defterinden özel bir bölümü içeriyor.

Actıon Comıcsin bir sonraki sayısını sabırsızlıkla bekliyoruz. - Newsarama
Başlığındaki Aksiyon kelimesini hak ediyor. - Ign

Marka:
Yapı Kredi Yayınları
Yazar:
Dan Jurgens
Sayfa:
128 Sayfa
Kağıt:
Kuşe Kağıt
Boyut:
16.00x24.00 cm
Basım Yılı:
Mart 2019