Gerçeğin Titreşimleri - Burak Çebi - Sarmal Kitabevi

%20 İndirim
9786256885905
%
20
İndirim
400.00 TL
500.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
500TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Gerçeğin Titreşimleri - Burak Çebi - Sarmal Kitabevi

Bir kadın asla kendini yeterince takdir edilmiş ve arzulanmış gibi hissetmez. İlgi gösterilmesini ister ama genellikle erkek bunu yapamayacak kadar dalgın ve duyarsızdır. Bu nedenle Çapkın, kadınlar için harika bir hayal simgesidir. Ne kadar kısacık olsa da, bir an için kadını istediğinde, dünyayı ayaklarına serecektir. Belki sadakatsiz, yalancı ve ahlaksızdır ama bu yönleri de çekiciliğini arttırır. Çapkın’ın tehlike ve zevk karışımı yapısını uygulayarak bir kadının bastırılmış özlemlerini harekete geçirebilirsiniz.

Karizma bizleri heyecanlandıran birinin varlığıdır. Çoğu insanın arzuladığı ama sahip olmadığı özgüven, cinsel enerji, amaçlılık ve memnuniyet duygularından kaynaklanır. Bu nitelikler dışa vurup, Karizmatik kişinin davranışlarına yansır ve onun olağandışı ve üstün görünmesini sağlar. Karizmatikler delici bakışlar, ateşli konuşmalar ve gizemli bir havayla bu durumu daha fazla fazlalaştırılmasını bilirler. Karizmatik görünümü oluşturmak için insanlardan uzak dururken duygusal yakınlık sergilemeyi öğrenin.

Baştan çıkarıcılar size yönlendirdikleri odaklanmış, bireyselleşip ilgileriyle kendilerine çekerler. İticiler ise tam tersidir: özgüvensiz, içine kapalı, başkalarının psikolojisini anlamayan, insanları kendinden uzaklaştıran kişilerdir. Özfarkındalıkları olmadığından, insanları usandırdıklarını, hükmetmeye çalıştıklarını, çok fazla konuştuklarını fark etmezler. Benliğinizdeki itici niteliklerden sıyrılın ve başkalarındaki benzer nitelikleri tanımayı öğrenin. İticilere ilgi göstermenin ne zevki ne de kazancı vardır.

Yazar
Sayfa
557Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
Şubat 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler