Gecenin Ortası - Jewel E. Ann - Nemesis Kitap

9786258400977
%
35
İndirim
83.85 TL
129.00 TL
1 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Gecenin Ortası Ürün Açıklaması

ilk aşk

son nefes

unutulmaz bir geçmiş

Günah dolu bir geçmişe sahip Jackson Knight, kimlik değiştirip ülkenin diğer ucuna taşındığı zaman bir karar alır: Artık daha iyi biri olacak ve kötü alışkanlıklarını yeni düzenine taşımayacaktır. Ancak komşusunun güzel yardımcısını gördüğü an tüm planları değişir.

Söz konusu yardımcı Ryn Middleton; huysuz kızı, daha da huysuz köpeği ve baskıcı eski kocasıyla uğraştığı sıkıcı günlere alışmıştır. Bir anda hayatına giren Jackson için hazır değildir. Fakat karşı koymanın imkânsız olduğu bu yakışıklı adamın ilgisini komik ve inanılmaz bulur. Yoğun müzakerelerin ardından, Jacksonın evlilik teklifini daha ilk randevularında kabul eder.

Jackson, rüyalarının kadınıyla birlikte olmak için savaşırken ikiz kardeşi Jillian’la da uğraşmak zorunda kalır. Geçmişine tutunmaya çalışan kederli Jillian, kalbini çalan doktor ve ona yeni bir kalp veren çavuş arasında tercih yapabilecek midir?

Aydınlık günler için hissedilen umudun ötesinde karanlığın kasveti, gerçeğin yanılsaması ve akıldan çıkmayan bir geçmiş vardır.

Yaşayanlar af ister. Lâkin ölüler intikam peşinde.
 

Marka
Nemesis Kitap
Yazar
Jewel E. Ann
Sayfa
392Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Gecenin Ortası Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı