Frankenstein Bez Ciltli - Mary Shelley - Koridor Yayıncılık

%
33
İNDİRİM
+
10
EKSTRA
9786257781459
Kalan Süre
%
33
İndirim
32.00 TL
21.45 TL
Sepette %10 İndirim
19.20 TL
2 adet stokta Hızlı Gönderi!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Frankenstein Bez Ciltli - Mary Shelley - Koridor Yayıncılık Açıklaması

Frankenstein Bez Ciltli - Mary Shelley - Koridor Yayıncılık

En çok okunan klasikler, Türkiye’nin önde gelen çevirmenlerinin özenli çevirileri ve alanında uzman akademisyenlerin editörlüğünde okuyucularla buluşuyor.

Frankenstein – Bir Modern Prometheus Hikâyesi

Parlak bir tıp öğrencisi olan Victor Frankenstein laboratuvar ortamında ölüyü diriltmeyi başarırsa ölümü engelleyebileceğine ve yeni bir insan ırkı yaratabileceğine inanmaktadır. Çeşitli mezar ve mahzenlerden topladığı ceset parçalarını birleştirerek iki buçuk metrelik bir dev yaratır fakat sonuçtan memnun olmayarak dehşet içinde onu kaderine terk eder. Sadece dünyaya gelmekle yetinmeyen yaratık; sevgi, kimlik ve güvenlik de talep etmektedir. Bunları elde edemeyince yaratıcısının peşine düşüp onunla hesaplaşmak ister.

Mary Shelley’nin 18 yaşında yazmaya başladığı, 20’sinde isimsiz yayımlamak zorunda bırakıldığı, imzasını ancak 23 yaşındaki baskıya koyabildiği ölümsüz romanı Frankenstein iki asırdır dünya edebiyatını etkilemeye devam ediyor. Tanrı, insan ve bilim ilişkisini sorgulayan, gotik edebiyatın başyapıtlarından olan bu çarpıcı eseri Barış Cezar’ın özenli çevirisiyle sunuyoruz.
Yazar:
Sayfa:
306 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.50 cm
Barkod:
9786257781459

Frankenstein Bez Ciltli - Mary Shelley - Koridor Yayıncılık Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap