Etrafım Psikopatlarla Dolu: İşte ve Hayatta Manipülasyon ve İstismardan Korunmanın Yolları

9786256353541
%
25
İndirim
127,50 TL
170,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Etrafım Psikopatlarla Dolu: İşte ve Hayatta Manipülasyon ve İstismardan Korunmanın Yolları

Akılçelici veya gönülçelici biri mi?

Ya da davranışlarıyla bir türlü başa çıkamadığınız biri mi?

Aman dikkat! Dışarıdan “normal” görünse de potansiyel bir psikopatla karşı karşıya olabilirsiniz. Ama ekranlarda gördüğünüz seri katilleri, canileri ve sapkınları unutun! Gerçek psikopatlar aramızda: Günbegün birlikte yaşadığımız ve çeşitli gizli taktiklerle bizi etkisine alan, kontrol eden ve akıl almaz durumlar içinde bırakan o sınıflandırması zor kişiler...

Dünyada üç milyondan fazla satan Etrafım Aptallarla Dolu’nun yazarı Thomas Erikson Etrafım Psikopatlarla Dolu’da tecrübeyle sabit araştırmalara dayanarak hayatlarımızdaki olağan psikopatları teşhis ediyor. Yine dört renk kişilik sistemini kullanan davranış uzmanı  Erikson, her renge bürünebilen bu psikopatların farklı karakter tiplerindeki insanları manipüle ederken nasıl taktikler kullandıklarını ortaya seriyor.

İşte bu kitapta yer alan, toplumsal hayattan, işyerinden, aile ortamından, yakın ilişkilerden yaşanmış örnekler sayesinde, aynı zamanda sıradan ilişkilerdeki manipülasyon ve tesir unsurlarını görmeyi öğreneceğiz. Bu tür davranışlardan korunmamızı ve toksik ilişkilerden kurtulmamızı sağlayabilecek pratik yöntemleri de öğrenerek daha sağlıklı ilişkilere doğru yol alabileceğiz.

 

Sayfa
264Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler