Etki Kitabı - Nicole Soames - Mona Kitap

9786257220873
%
31
İndirim
24.15 TL
35.00 TL
5 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Etki Kitabı Ürün Açıklaması

Etki Kitabı - Nicole Soames - Mona Kitap

Güçlü Bir Fikir Önderi Olma Yolunda Pratik Adımlar

ETKİLEME SANATINDA USTALAŞMANIZA YARDIMCI OLACAK KULLANIŞLI BİR REHBER
Hepimiz her gün başkalarını etkilemeye çalışıyoruz. Potansiyel yatırımcılara bir iş fikrini sunarken, müşteriyi bir teklife ikna ederken ya da mesai arkadaşımızın yeni bir çalışma yöntemini benimsemesini isterken yaptığımız şey, onları bir bakıma etkimiz altına almaktır. Gelgelelim, çoğu zaman bunun farkına varmıyoruz. Bu kitap, etkileme gücü yüksek biri olmak ve karşı tarafın evet demesini sağlamak için duygusal zekânızı geliştirecek araç ve yöntemleri size sunuyor.

NICOLE SOAMES, vasıflı bir koç ve duygusal zekâ uygulayıcısıdır. Aynı zamanda binlerce insana etkileme ve satış, müzakere, hesap yönetimi, pazarlama, sunum, strateji, koçluk, liderlik ve idarecilik gibi konularda destek veren Diadem Performance şirketinin kurucusu ve CEOsudur. “Çalışma hayatınızda ya da özel hayatınızda karşılaşacağınız etkileme fırsatlarını değerlendirmeniz açısından Etki Kitabı, son derece kullanışlı ve ilgi çekici bir rehber. Hepimiz başkalarını etkilemeye ihtiyaç duyarız ve bu elkitabıyla etkileme konusunda uzmanlaşacaksınız!”
–Dr. Duncan Garrood Bill Restoranları CEOsu

“Nicole Soames, yazılı anlatımda da en az sözlü anlatımdaki kadar başarılı olduğunu bu eseriyle gösterdi. Etki Kitabı, hayatta hep bir adım önde olmak isteyenler için kesinlikle iyi bir zaman yatırımı.”
–Olly Dale Liverpool Kulübünün Reklam Yönetmeni

“Bu kitap sayesinde duygusal zekânızı kontrol edebilmeyi öğrenecek ve böylece insanlarla sağlam bir güven ilişkisi kurarak onları sizinle benzer bir bakış açısı geliştirmeleri hususunda motive edeceksiniz.. ”
–Dr. Martyn Newman Uzman Klinik Psikolog ve Farkındalık Kitabının yazar
Marka
Mona Kitap
Yazar
Komisyon
Sayfa
152Sayfa
Kağıt
2.HamurKağıt
Boyut
12.00x18.00cm
Basım Yılı
2023

Etki Kitabı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı