Esirgeyici - Zeliha Tezeren - Gece Kitaplığı

%
30
İNDİRİM
9786257046602
%
30
İndirim
57.00 TL
39.90 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

“O, öyle bir adam ki; cenneti ve cehennemi tek bir avucunun içine sığdırırken, diğer avuncunda da melek ile şeytanı dans ettirir. O, öyle bir adam ki; kahkahalar atarken yüzünün gölgeleri ile hüzünleri sevişir. Ve ben öyle bir kadınım ki; ah! Onun gönüllü tutsağı asi kölesi...

Efsun Erge

“ Ben, karanlık insanların aydınlıkta gezmemeleri gerektiğini düşünüyorum. Ayakkabısı çamurlu olan insanlar, bembeyaz kara basmamalıdır. Siyah olan, hiçbir renge bulaşmamalıdır. Kirli olan, temize dokunmamalıdır. Ben siyahım, o gökkuşağı kadar renkli, ben kirliyim, o tertemiz. Ona dokunursam, renklerini karartacağım, ona değersem onu kirleteceğim. Hayatı asla eskisi gibi olmayacak. Şayet, ona bakarsam, onu esir edeceğim. Şayet, onu istersem babam gibi olacağım.”

Kağan Eşrefhan

“Ben Oğuz, soyadımı bilmeseniz de olur. Nasılsa siz, bana çok komik olduğunu düşündüğünüz saçma sapan lakaplar takıyorsunuz. Babam bana, “Adam dediğin, kendinden güçsüzü incitmez eğer adam olacaksan kimseye zarar vermeyeceksin!” Dedi. Ben kimseye zarar vermedim. Çoğundan daha çok adamım ama her neyse size, kendimi daha fazla anlatmaya çalışmayacağım. Sizin ön yargılarınızla uğraşacağıma, oturup Kağan’ı düşünmeyi tercih ederim…”

Marka:
Gece Kitaplığı
Yazar:
Zeliha Tezeren
Sayfa:
503 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ocak 2020