Ergenler için Gelişim Zihniyeti Alıştırma Kitabı - Jessica L. Schleider - Sola Kidz

9786256974913
%
15
İndirim
123.25 TL
145.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Ergenler için Gelişim Zihniyeti Alıştırma Kitabı Ürün Açıklaması

Zihniyetini değiştirmenin hayatını nasıl değiştirebileceğini öğren!

İşler zorlaştığında hiç pes ettiğin oluyor mu? Bazen hepimiz Matematikte kötüyüm, bu yüzden çalışmanın bir anlamı yok! veya Değişemem; öyleyse neden uğraşayım ki! gibi şeyler söyleriz. Buna sabit bir zihniyete sahip olmak denir. Sabit bir zihniyete sahip olduğunda; başarısızlığı, bir konuda iyi olmadığının kanıtı olarak görürsün.

Gelişim zihniyeti ise kendine ve dünyaya Bunu şu anda nasıl yapacağımı bilmiyor olabilirim ancak çaba göstererek öğrenebilirim! diyen bir bakış açısıdır. Gelişim zihniyetine sahip kişiler, zorluklardan ve aksiliklerden bir şeyler öğrenebileceklerine yani büyüme, değişim ve gelişim için sürekli bir potansiyele sahip olduklarına inanırlar. Peki, gelişim zihniyetini nasıl geliştirebilirsin? Tabii ki önce düşünce şeklini değiştirerek!

İşte bu kullanımı kolay çalışma kitabı düşünce şeklini nasıl değiştireceğini; üzüntü, endişe ve öfke de dahil olmak üzere zor duygularla başa çıkmak için güçlü, etkinliği kanıtlanmış beceriler öğretiyor. Ve en önemlisi, sabit zihniyeti gelişim zihniyetine dönüştürmek, değişimi gerçekleştirmek ve en yüksek hedeflerine ulaşmak için ihtiyacın olan tüm araçları sunuyor.

Hayır, yapamam!dan Evet, haydi bakalım!a geçmek istiyorsan, Ergenler için Gelişim Zihniyeti Alıştırma Kitabı tam sana göre!

Marka
Sola Kidz
Yazar
Jessica L. Schleider
Sayfa
128Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
19.50x26.00cm
Basım Yılı
Ağustos 2023

Ergenler için Gelişim Zihniyeti Alıştırma Kitabı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı