Ergenler için Gelişim Zihniyeti Alıştırma Kitabı - Jessica L. Schleider - Sola Kidz

9786256974913
%
15
İndirim
185,30 TL
218,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Ergenler için Gelişim Zihniyeti Alıştırma Kitabı - Jessica L. Schleider - Sola Kidz

Zihniyetini değiştirmenin hayatını nasıl değiştirebileceğini öğren!

İşler zorlaştığında hiç pes ettiğin oluyor mu? Bazen hepimiz Matematikte kötüyüm, bu yüzden çalışmanın bir anlamı yok! veya Değişemem; öyleyse neden uğraşayım ki! gibi şeyler söyleriz. Buna sabit bir zihniyete sahip olmak denir. Sabit bir zihniyete sahip olduğunda; başarısızlığı, bir konuda iyi olmadığının kanıtı olarak görürsün.

Gelişim zihniyeti ise kendine ve dünyaya Bunu şu anda nasıl yapacağımı bilmiyor olabilirim ancak çaba göstererek öğrenebilirim! diyen bir bakış açısıdır. Gelişim zihniyetine sahip kişiler, zorluklardan ve aksiliklerden bir şeyler öğrenebileceklerine yani büyüme, değişim ve gelişim için sürekli bir potansiyele sahip olduklarına inanırlar. Peki, gelişim zihniyetini nasıl geliştirebilirsin? Tabii ki önce düşünce şeklini değiştirerek!

İşte bu kullanımı kolay çalışma kitabı düşünce şeklini nasıl değiştireceğini; üzüntü, endişe ve öfke de dahil olmak üzere zor duygularla başa çıkmak için güçlü, etkinliği kanıtlanmış beceriler öğretiyor. Ve en önemlisi, sabit zihniyeti gelişim zihniyetine dönüştürmek, değişimi gerçekleştirmek ve en yüksek hedeflerine ulaşmak için ihtiyacın olan tüm araçları sunuyor.

Hayır, yapamam!dan Evet, haydi bakalım!a geçmek istiyorsan, Ergenler için Gelişim Zihniyeti Alıştırma Kitabı tam sana göre!

Marka
Sayfa
128Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
19.50x26.00cm
Basım Yılı
Ağustos 2023
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler