Elitlerin Tanrısı - Şeref Mercan - Sokak Kitapları Yayınları

%
35
İNDİRİM
9786052870549
%
35
İndirim
25.00 TL
16.25 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi

Kredi kartı peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Elitlerin Tanrısı - Şeref Mercan - Sokak Kitapları Yayınları Açıklaması

Satürn/Satan/Şeytan/Lucifer ya da Baphomet görsel medya ile insanları kitapta bol bol örnekleri verilen yalanlarla dolu bir dünyada yaşatan “Elit Azınlık”ın tanrısıdır!

- Zamanla bu gelenek, Nimrod ve oğlu Tammuzun Kabilin İlahi Soyu Luciferden geldiği hipotezine dayanarak Babilin Gizemli Dini “The Mystery Religion of Babylon” olarak bütün dünyaya yayılır ve kitap boyunca göreceğimiz gibi, Avrupa Birliği, Vatikan, Masonluk, Hollywood gibi kurum ve gizli örgütlerin din felsefesini oluşturarak günümüze kadar gelir. Hemen hemen her büyük şehirde bulunan dikilitaşlar (Obelisk), bütün ezoterik örgütlerin ana felsefesi olan “cinsel ilişki”yi temsil eden birer anıttır! Orgazm olmayı öğreterek Havvayı kandıran yılanın ezoterik manası -Sacred Gnosis-Kutsal Bilgi - binlerce yıl geriye gider.

- Satanik (Cain-Kabil) soydan gelenlerin içinde günümüz dünyasının “en saygın (!) elitleri” de vardır ve bu “seçkin grup”, size çok garip gelecek ama erkek çocuklarını kız olarak, kız çocuklarını da erkek olarak büyütürler (Transformation) ve onların inanç sisteminde doğal olan (Baphomet) budur! Hollywood yıldızlarının ve mankenlerin büyük çoğunluğu çift cinsiyetli veya cinsiyetini değiştirmiştir.

- Mel Gibson, Corey Feldman, Yüzüklerin Efendisi filminin çocuk yıldızı Elijah Wood, Hollywoodun pedofil (küçük çocuklara düşkün sapık) kaynadığını ve satanik ritüellere katılmayanların piyasadan silindiğini ekranlarda anlattılar.

- Abraxas (Şeytan) başkanlığındaki arkhonlar/cinler tamamen sahte bir görüntüden oluşan bir dünya ile insanları yönlendirmekte, bizlerin enerji kaynağı yiyecek/içecekler iken onlar insanların olumsuz/negatif enerjisiyle beslenmektedirler.

- Bugün bütün dünya Süleyman Tapınağının yeri olarak şu anda Kubbet-üs Sahranın ve El-Aksa Camisinin bulunduğu Tapınak Tepesini (Temple Mount) kabul eder ama bu bir aldatmacadır, çünkü tapınağın asıl yeri Ophel Tepesidir.

- Hz. Süleyman öldükten sonra İbraniler tek tanrıya inananlar ve çok tanrıya inananlar olarak ikiye bölünmüştür. Hz. İsa nasıl bir Tanrıya dönüştürüldü?

Yazar:
Sayfa:
476 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Haziran 2021
Barkod:
9786052870549

Elitlerin Tanrısı - Şeref Mercan - Sokak Kitapları Yayınları Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap