Düşünüyorum - Haydar Dokuz - Linza Yayınları

9786259439112
%
25
İndirim
105.00 TL
140.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
500TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Düşünüyorum - Haydar Dokuz - Linza Yayınları

Kıymetli şiir sever okuyucularım;
Öncelikli olarak bana şans tanıyıp beni tercih eden sizlere samimi bir tebessüm ile sonsuz hürmetler dilerim.
Şiir insanların yaşantısında öğrendiği kazanımlar, tanık olduğu veya duyduğu olaylar bütünlüğünün dışa vurumu ve gerçek duygularının yansımasıdır.
Bu sebeple şiir, insana hayal kurduran, yapıcı değerler doğrultusunda, hayatın tüm zorluklarına inat, varolma çabasını gösterdiği, insanın en yalın, en dürüst, en realist, kendini tasvir ediş biçimidir.
 İşte bu hakikatle, siz değerli okuyucularıma, ben diyebildiğim insanın ruhunu, kaleme alarak sizlerle buluşturmak istedim.
Bu şiirlerimin doğuşunda bana ilham kaynağı olan başta canım eşim ve sevgili evlatlarım olmak üzere tüm gönül dostlarıma, hala mücadelesini verdiğim, acı tatlı hayat kavgama, ithaf ediyor ve teşekkürü bir borç biliyorum.
Ayrıca bu kitabın oluşturulmasında: Yayın sürecinde bana ışık tutan Değerli Meslektaşım Seda GÜRCAN’a, kapak tasarımımı hazırlayan Değerli Meslektaşım Emin ESEN’e, katkılarından dolayı teşekkür ederim.
 Siz değerli edebiyat dostları ile bendenizi, bu kitap etrafında buluşturma fırsatı sunan Sn. Mustafa TENKER’e, Tenker Yayın Grubuna ve Parya Yayınevi’ne teşekkür ederim.

Yazar
Sayfa
134Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.50cm
Basım Yılı
2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler