Durugörü ve Aura Okuma Nasıl Geliştirilir? - W.E. Butler - Hermes Yayınları

9786259839400
%
30
İndirim
238,00 TL
340,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Durugörü ve Aura Okuma Nasıl Geliştirilir? - W.E. Butler - Hermes Yayınları

Durugörü Nasıl Geliştirilir? adlı eser, psişik bir yetenek olan durugörüyü derinlemesine keşfeden bir rehber kitaptır. Ezoterik ve okült çalışmalar alanında önde gelen bir isim olan W.E. Butler tarafından kaleme alınan kitap, okuyuculara durugörü yeteneklerini fark etme ve geliştirmeyi amaçlayan pratik bilgiler ve alıştırmalar sunmaktadır.

 

Butler, eserinde zengin bilgi birikimi ve okült konularındaki deneyimiyle, durugörü potansiyelini açığa çıkarmak için kapsamlı ve anlaşılır bir yaklaşım sunmaktadır. Yazar, konuyu sistemli bir şekilde ele alarak okuyucuları içsel güce doğru bir yolculuğa çıkarmakta ve onları sezgisel ve psişik yeteneklerini geliştirmeye teşvik etmektedir.

 

Kitap, durugörünün tanımı, tarihsel bağlamı ve kişinin psişik duyularını geliştirmek için kullanabileceği özel tekniklerin yanı sıra çeşitli yönlerini kapsamaktadır. Butler ayrıca, kitaptaki öğretilerin pratik uygulamasını göstermek için anekdotlar, vaka çalışmaları ve örneklerle konuyu desteklemektedir.

Durugörü Nasıl Geliştirilir? psişik potansiyellerini keşfetmeye ilgi duyanlar için, teorik bilgi ile pratik alıştırmaların dengeli bir kombinasyonu aracılığıyla kişisel gelişimlerine rehberlik edecek değerli bir kaynak olarak öne çıkmaktadır. 
Avni Onur Sevinç

Yazar
Sayfa
160Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler