Dinlenmiş Çocuk - W. Chris Winter - Panama Yayıncılık

9786258488531
%
30
İndirim
136.50 TL
195.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Dinlenmiş Çocuk - W. Chris Winter - Panama Yayıncılık

Bebeklikten ergenlik çağına kadar çocukları etkileyen ve çoğuna genellikle yanlış teşhis konulan çeşitli uyku bozukluklarına yönelik kapsamlı bir kılavuz.

Günümüzde çocuklarda uyku bozuklukları giderek daha yaygın görülen bir sorun. Uzmanlar, uykusuzluğun gençler için “gizli bir sağlık krizi” olduğunu, çocukların yüzde 10’unun teşhis edilebilir uyku bozuklukları gösterdiğini, ancak yarısından fazlasına yanlış teşhis konulduğunu belirtiyor. Her yıl on binlerce çocuk diyabet, öğrenme bozuklukları veya kronik ağrı gibi hastalıklar için tedavi görüyor, ancak rahatsızlıklarının temel nedeni aslında tedavi edilmemiş bir uyku bozukluğu olabilir.

Bu çığır açan kılavuzda, nörolog ve uyku uzmanı Dr. W. Chris Winter, günümüzde çocukları etkileyen en yaygın uyku bozukluklarının belirtilerini ve semptomlarını tanımlıyor ve ebeveynlerle bakıcıları, çocuklarının uyku problemlerini çözmek ve tedavi etmek için gerekli adımları anlamaları konusunda teşvik ediyor. Dinlenmiş Çocuk, çok fazla ekran başında kalma gibi yaygın sorunlardan narkolepsi, uyku apnesi, huzursuz bacak sendromu gibi ciddi sağlık problemlerine kadar pek çok konuya değinerek ebeveynlere, çocuklarının sorunlarının kökenini ortaya çıkarmalarına yardımcı olacak bir kaynak sunuyor.

Sayfa
432Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Haziran 2023
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı