Death Note - Ölüm Defteri 1 - Tsugumi Ooba - Akıl Çelen Kitaplar

Yorum Yap
9786055381028
%
33
İndirim
73,70 TL
110,00 TL
12 adet stokta!
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Death Note - Ölüm Defteri 1 - Tsugumi Ooba - Akıl Çelen Kitaplar

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryukun insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter:Death Note (Ölüm Defteri).

Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Light Yagami bu deftere ismini yazdığı ve yüzünü bildiği herkesin öleceğini keşfeder. Önceleri defteri kuşkuyla kullanmaya başlayan Light, ismini yazdığı insanların hayatlarının kendisinin belirlediği ölüm şekliyle son bulduğunu görür.

Her geçen gün defterin yeni yeni özelliklerini öğrendikçe hayalindeki dünyayı yaratabilmek için defteri kullanmaya başlayarak adalet mekanizmasının yeterince cezalandıramadığı azılı suçluları öldürmeye karar verir. Suçlular gizemli bir şekilde ve peş peşe ölmeye başlayınca durum polisin dikkatini çeker ve dünyadaki birçok gizemli olayı çözmekle görevlendirilmiş olan L adlı dedektif, konuyu araştırmak üzere polisin yardımına koşar.

Yazar
Sayfa
200Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
12.50x19.00cm
Basım Yılı
Mart 2024
Kategori:
Ürün Yorumları
5 - 5
Yorum (2)
5 yıldız
%100
4 yıldız
%0
3 yıldız
%0
2 yıldız
%0
1 yıldız
%0
Ali MATPAY
Doğrulanmış
Van
Yorum
Ürünü çok uygun fiyata (19.90 ₺) aldım. 1 hafta bile geçmeden hasarsız bir şekilde teslim aldım. Çok teşekkür ederimm. Burdan animecilere sevgilerr ????
Nazmiye Yıldırım
Doğrulanmış
Kocaeli
Yorum
Ürün çok güzel bir şekilde ulaştı. Herkese tavsiye ederim ????

Benzer Ürünler Benzer Ürünler