Dalgaların Hakimi - Tılsım - Kazu Kibuishi - Desen Yayınları

9786259962665
%
25
İndirim
224.25 TL
299.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Dalgaların Hakimi - Tılsım - Kazu Kibuishi - Desen Yayınları

Tılsım efsanesinde büyük final!

Kazu Kibuishinin, 21 dilde yayımlanan “Tılsım” serisinin dokuzuncu ve son halkası Dalgaların Hâkimi Emily, Navin ve arkadaşlarını epik bir yolculuğa çıkararak hafızlara kazınacak bir hikâyeyle okurlarına veda ediyor. 

7 yıllık titiz bir çalışmanın ürünü olan kitap, gizemli şehirlerden okyanusun derinliklerine uzanan tehlikelerle dolu bir maceraya açılıyor.

Hayao Miyazakinin eserleriyle yarışacak nitelikteki çizimleriyle eşine az rastlanır bir fantastik evren sunan “Tılsım” serisi, aylar boyunca New York Times çoksatanlar listesinin zirvesinde yer almış ve pek çok ödüle değer görülmüştü.

Serinin son serüveninde; Ikolle yu¨zleşmesinin ardından Emily nihayet taşın gu¨cu¨nu¨ ve Allediayı gölgelerden korumak için ne yapması gerektiğini anlamıştır. Annesi ve Navine yardım etmek için Typhona giderken, Prens Trellis de vatandaşlarını kurtarmak ve kralın yokluğunda gu¨cu¨ ele geçiren sahtekârla yu¨zleşmek için Elf Krallığına geri dönmektedir. Karanlığın tehdidi tu¨m Taşmuhafızlarını yakından takip ederken onu yenmek ve hayatta kalmak için hem yeni dostların hem de eski du¨şmanların gu¨cu¨ gerekecektir.

Özgün tiplemeleri, sinematografik çizimleri ve sürükleyici temposuyla hem çocuk hem de yetişkin çizgi severlerin hayranlığını kazanan “Tılsım” kitapları büyülü ormanlar, sıradışı yaratıklar, konuşan bilge ağaçlarla çevrelenmiş destansı hikâyesinin satır aralarında iktidar, bilinç ve mücadele ile ilgili önemli söylemlerde de bulunuyor.

Tılsım serüvenine muhteşem bir finalle son noktayı koyan Kazu Kibusihi serinin ilk kitabının yayımlandığı 2008den günümüze kendi okurunu yetiştirmeyi başararak çizgi roman dünyasındaki varlığını da efsaneleştirmiş oluyor.


“Aksiyon dolu macera serisi, heyecan verici bir hızla ilerliyor... Biraz fantezi ve biraz manga. Bu kitap okura çok şey vadediyor.”
Booklist

Sayfa
256Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
15.00x21.00cm
Basım Yılı
2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler