Çorap Söküğü - Ali Akçan - İkinci Adam Yayınları

9786256543737
%
30
İndirim
91.00 TL
130.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Çorap Söküğü - Ali Akçan - İkinci Adam Yayınları

Gözde iş adamı Cenk’le iki yıl önce dünyaevine girmiştir. Ailesinin kim olduğunu bilmeyen Gözde içten içe ailesini merak ediyordur. Son iki yılda hayatında her şeyin daha iyiye

gittiğini ve içindeki bazı yaraların kabuk bağladığını zannederken pembe renkteki ojeli parmaklarının arasında bulunan vasiyet mektubunu okumaya başlaması yaralarının yeniden kanamasına neden olacaktı.

 

Gözde, geçmişe zaman yolculuğu yapar. Gözde üvey annesinin baskısıyla babasının kumar borcunun karşılığında evlendirilir fakat 1 yıl sonra boşanırlar. Eşi Sedat olan bitene anlam veremezken sürekli onu taciz eder. Gözde’yi sol omuzundan yaralar, hapishaneye girer. İki yıl kadar içeride kalır, cezasının bitmesine az bir süre kalmıştır. Gözde bir çıkış yolu bulmak zorundadır. Soysal medya üzerinden tanıştığı Volkan isimli kişi, kendisini iş adamı olarak tanıtmıştır.

 

Gözde, olan biten her şeyi arkadaşı Alev’e anlatır. Sedat cezaevinden çıkar çıkmaz soluğu İstanbul’da alır. Gözde’yi bulmak için dolaşmadığı bar ve randevuevi kalmamıştır.

 

İki ay içerisinde 5 hayat kadını aynı şekilde öldürülmüştür. İşlenen her cinayet Ali Başkomiseri katile doğru götürmektedir, Ali Başkomiser samanlıkta iğne arar gibi delil toplamaktadır.

 

Ali Başkomiser, Gözde, Volkan ve Sedat’ın yolları sonunda birbirleriyle çakışır.

Yazar
Sayfa
146Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
2023
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler