Çizgi Romanın Yeniden Keşfi - Scott McCloud - Sırtlan Kitap

9786057476913
%
25
İndirim
144.00 TL
192.00 TL
1 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Çizgi Romanın Yeniden Keşfi Ürün Açıklaması

Çizgi Romanın Yeniden Keşfi, Çizgi Romanı Anlamak kitabının devam kitabı gibi gözükse de çizgi romanın endüstriyel, teknolojik ve satış stratejisi bakımından geçtiği evrelerler birlikte çizgi romanı daha da yüceltmek için yapılması gerekenleri anlatan, son derece aydınlatıcı, eğitici ve ufuk açıcı bir eser.

“Scott McCloud, çizgi roman dünyasının en zeki adamı olabilir. Bir kez daha, yıllarca sürecek bir tartışmaya zemin açmış ve bu defa, sadece çizgi romanı tanımlamakla kalmamış, onun kaderini de masaya yatırmış.”

-Frank Miller

“Etkileşimli eğlenceye (oyunlar, internet vb.) dahil olan herkes bu kitabı okumalıdır. Scott McCloud, bir kez daha çizgi roman dünyasının ötesine geçmiş ve yaratıcılık, eğlence ve ekonomi gibi çok daha derin konulara girmiş. Bu sefer rotasını geçmişe değil, geleceğe çevirmiş.”

-Will Wright

“Çizgi roman endüstrisinin geleceği için önemli bir hareket planı olabilir.” -Library Journal

“Scott McCloudun Çizgi Romanın Yeninde Keşfi kitabı bir manifestodur ve bir gün inciye dönüşecek bir kum tanesi kadar cüretkâr ve rahatsız edici bir manifestodur. Pek çok tartışmayı alevlendirecek, birçok insanı düşündürecek ve nihayetinde belki de dünyayı biraz değiştirecek ki zaten manifestolar da bunun için vardır.”

-Neil Gaiman

Marka
Sırtlan Kitap
Yazar
Scott McCloud
Sayfa
248Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
Nisan 2021

Çizgi Romanın Yeniden Keşfi Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı