Cennet Çayırları - John Steinbeck - İletişim Yayınevi

%
25
İNDİRİM
9789750532658
%
25
İndirim
48.00 TL
36.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kampanya Bilgisi

- 99TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Cennet Çayırları - John Steinbeck - İletişim Yayınevi Açıklaması

Cennet Çayırları, sıradan yas¸amların ve kis¸isel trajedilerin nasıl do¨nu¨s¸tu¨gˆu¨nu¨, birbirine eklendigˆini gerc¸ekc¸i bic¸imde anlatarak toplum kavramının temellerine ayna tutuyor.

Uc¸suz bucaksız yes¸illiklerle kaplı bir vadide, adlı adıyla Kaliforniya’nın Cennet C¸ayırları’nda bir araya gelmis¸ tu¨rlu¨ tu¨rlu¨ insanın hayatı, Steinbeck’in u¨nlu¨ detaycılıgˆıyla go¨zler o¨nu¨ne seriliyor. Topragˆı ekip bic¸me derdinden kis¸isel sorunlara, gec¸im sıkıntısından dogˆal afetlerle mu¨cadeleye... Yo¨re halkı bazen sıkı sıkıya kenetleniyor, bazen de ayrıs¸ıp un ufak oluyor. Steinbeck’ten, dogˆa ile insan arasındaki karmas¸ık ilis¸kinin c¸arpıcı bic¸imde betimlendigˆi, birbiriyle bagˆlantılı on iki o¨yku¨den olus¸an es¸siz bir sec¸ki.

“Etkileyici, ac¸ıkso¨zlu¨ ve yakıcı bic¸imde nu¨ktedan; Steinbeck’in u¨slubu sec¸tigˆi ifadelerin, imgelerin o¨zgu¨nlu¨gˆu¨yle ve yansıttıgˆı poetik duygularla dikkat c¸ekiyor.”
ANITA MOFFETT

“Cennet C¸ayırları’nda karakterler a^deta yas¸amaları, nefes almaları ve hos¸ agˆac¸larla sarıp sarmalanmıs¸ ku¨c¸u¨k c¸iftliklerinde kendilerini bulmaları ic¸in yaratılmıs¸.”
GERRY FITZGERALD

Sayfa:
218 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Ocak 2022
Barkod:
9789750532658

Cennet Çayırları - John Steinbeck - İletişim Yayınevi Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap