Cehennemdere Kanyonu - Osman Pamukoğlu - İnkılap Kitabevi

9789751044624
%
40
İndirim
227.50 TL 350.00 TL
Ekstra İndirimli Ürün
210.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Cehennemdere Kanyonu Ürün Açıklaması

‘Beni öldürecek kurşun daha dökülmemiştir!’

Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok kitabıyla on altı hafta en çok satan kitaplar listesinde birinci sırada yer alan Osman Pamukoğlu’ndan yine çok konuşulacak, fırtınalar kopartacak 
bir roman: Cehennemdere Kanyonu.

Yirmi asker ve bir yüzbaşı… Zemheri ayazında karlı ve dumanlı dağlarda, derin vadilerde, rüzgârlı ovalarda adım adım iz sürüyorlar… Bu dağlarda korkuya, kuşkuya ve aptallığa yer yok. Her hareketleri ölüm ve yaşam arasındaki ince sınırın ne tarafında olacaklarını belirliyor. Amaçları vatanı korumak. 
En son varacakları hedef ise Cehennemdere Kanyonu!

Osman Pamukoğlu, Güneydoğu’nun sarp dağlarında, kar kış demeden, vatan aşkıyla PKK’nın izini süren yirmi bir komandonun muhteşem mücadelesini kendi tanık olduğu olaylardan yola çıkarak romanlaştırdı. Cilo Dağları’ndan Han Yaylası’na, Sat Dağları’ndan Cehennemdere Kanyonu’na uzanan bu nefes kesen öykü, sadece Türk askerinin zor şartlar altındaki kahramanlıklarını anlatmakla kalmıyor, Türkiye gerçeğini görmezden gelenlere Mehmetçiğin acısını, korkusunu, sevincini ve her şeyden ama her şeyden de çok yüreklerinde taşıdıkları sonsuz cesareti haykırıyor.

Osman Pamukoğlu’ndan destansı bir roman…

Marka
İnkılap Kitabevi
Yazar
Osman Pamukoğlu
Sayfa
232Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.70x21.50cm
Basım Yılı
2023

Cehennemdere Kanyonu Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı