Cebinde Mucize Yarat - Özlem Denizmen - Destek Yayınları

9786054607167
%
33
İndirim
45.56 TL
68.00 TL
son 1 adet stokta!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Özlem Denizmen, paranızı en iyi şekilde yönetmeniz ve cebinizde mucize yaratmanız için gereken formülleri sizin için yazdı. Paranızı iyi yönetin ki, hayatınızda her şey yolunda gitsin!

Özlem, bir süredir sosyal girişimci şapkasıyla sosyal ve görsel medyada çok başarılı bir şekilde yürüttüğü finansal okuryazarlık projesini bu kitapla artık kalıcı hale getirdi. Böylece insanların günlük hayatlarında birçok karar almalarını gerektiren para ve bütçe yönetimi konusunda her an başvurabilecekleri önemli bir referans kaynakları, keyifli ve faydalı bir kılavuzları oldu. Özlemin özellikle bir süredir medyada çok ses getiren programları için müthiş bir fırsat...
Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit F. Şahenk

Parasını doğru yöneten insanlar, hayatlarını da doğru yönetirler. Parayı yönetmek sürdürülebilir kalkınma için de önemlidir. Özlem Denizmenin kitabı günlük hayattaki para konularına samimi bir dille ışık tutuyor.
Kurucu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin

Türkiyenin en parlak girişimcilerinden ve medya yüzlerinden biri olan Özlem Denizmen tarafından yazılmış, para hakkında olağanüstü pratik bir kılavuz kitap. Özellikle tasarruf ve yatırım yapmanın özüne dokunan küçük hikâyelere ve aforizmalara bayıldım!
Harvard Business School Prof. Tarun Khanna

“Kendinizi vicdan ile cüzdan arasında kaybetmeyeceğiniz bir kitap.”

Yazar Sinan Yağmur

Marka
Destek Yayınları
Yazar
Özlem Denizmen
Sayfa
392Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Aralık 2017

Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler