Canım Çok Sıkılıyor! - Ela 5 - Silvia Serreli - Kronik Kitap

9786256774575
%
35
İndirim
61,75 TL
95,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Canım Çok Sıkılıyor! - Ela 5 - Silvia Serreli - Kronik Kitap

Kronik Çocuk’un yeni serisi Ela, Esra Kökkılıç’ın İtalyanca aslından yaptığı çevirilerle okurlarıyla buluşuyor!

Bu 5 kitaplık seri, Silvia Serreli’nin hikâyeleri ve resimleriyle hayat buluyor. Serreli sizi hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor!

Serinin beşinci ve son kitabı Canım Çok Sıkılıyor!, günümüz çocukları ve ebeveynlerinin sürekli çözüm bulmaya çalıştığı bir soruna değiniyor: Sıkılmak! 

Çizgi filmler ve bilgisayar oyunlarıyla zaman geçirmeye çok alışan Ela, babaannesinin evinde bunların hiçbirini bulamayınca ne yapacağını şaşırıyor. Ela, bu can sıkıntısına bir çare arıyor ancak aklına hiçbir şey gelmiyor. Babaannesi, Ela’yı etrafı keşfetmesi için bahçeye çıkarınca Ela’nın önünde yepyeni kapılar aralanıyor.

Silvia Serreli bu kitapta, teknolojiyle sarmalandığımız dünyada kendimizle ve doğayla alternatif vakit geçirme yolları gösteriyor. Çocuklar bu kitapla birlikte hayatın ve doğanın keşfinin asla bitmeyeceğini öğrenecek ve dışarıda kendilerini bekleyen hayata karışmak isteyecek.

***
Arka Kapak:

Ela bugün babaannesinin evindeydi. Canı çok sıkılıyordu. Çünkü bilgisayar oyunları ve çizgi filmler yoktu. Ama bazen yepyeni şeyler keşfetmek için sadece etrafına bakman gerekir.

Bu kitap kimlere göre?
Sürekli canı sıkılan çocuklara
Can sıkıntısının kötü bir şey olduğunu düşünen ve durmadan çocuklarının can sıkıntısını gidermeye çalışan ebeveynlere

**
Seri Tanıtım Yazısı:

Kronik Çocuk’un yeni serisi Ela, Esra Kökkılıç’ın İtalyanca aslından yaptığı çevirilerle okurlarıyla buluşuyor!

Bu 5 kitaplık seri, Silvia Serreli’nin hikâyeleri ve resimleriyle hayat buluyor. Serreli sizi hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor!

Herkesin kendi hayatından izler bulabileceği seride, Ela daha önce hiç deneyimlemediği duygularla tanışıyor:

Serinin ilk kitabı Bir Yalanın Ağırlığı Ne Kadardır?, ilk kez yalan söyleyen Ela’nın içine girdiği çıkmazı ve mutsuzluğunu gerçekçi bir şekilde ele alırken dürüstlüğün önemini vurguluyor.
Serinin ikinci kitabı Kim Korkar Zorbalardan?, Ela ve arkadaşlarının, zorbalık yapmaktan hoşlanan Kaya’ya dostluğu, sevgiyi, yardımseverliği öğretme mücadelesine yer veriyor.
Serinin üçüncü kitabı Neden Beklemek Zorundayım?’da Ela’nın sabırlı olmayı ve beklemeyi öğrenme sürecinde zaman kavramıyla nasıl uzlaştığı ve emeğin değeri anlatılıyor.
Serinin dördüncü kitabı Ya Yapamazsam?’da Ela, her insanın hayatını etkileyen özgüven problemiyle başa çıkmanın yollarını öğrenirken korkularıyla yüzleşiyor.
Serinin beşinci kitabı Canım Çok Sıkılıyor, sıkılmaktan bile sıkılan Ela’nın, modern çağın dayattığı teknolojik dünyadan sıyrılıp çevresini, hayatı ve doğayı keşfetme yolculuğu gösteriliyor.

Farklı duygular deneyimlemeyi ve hayatın zorluklarıyla mücadele etmeyi anlatan bu seri, keyifle okuyacağınız hikâyeleriyle rengârenk bir dünyanın kapılarını aralıyor! Her yaştan okurun kendinden izler bulabileceği seride, çocuklar

Marka
Sayfa
32Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
20.00x20.00cm
Basım Yılı
Mart 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler