Cam Tabut Cinayetleri - Erkan Aksu - Fa Yayınları

9786258465013
%
15
İndirim
59.50 TL
70.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Cam Tabut Cinayetleri Ürün Açıklaması

HER ŞEY BAŞLADIĞI YERDE SON BULACAK…
Pembe Panter cinayetleri sonrası gösterdiği üstün performansla Cinayet Büroya geri dönen Pınar, hiç bilmediği bir evde; elinde altıpatları, yanında bir cesetle gözlerini açar. Hafızasındaki boşluklar yüzünden olan biteni hatırlamayan Pınar, katil mi kurban mı olduğuna kendini ikna etmek için tüm sınırları zorlamaya kararlıdır.
Naz’ın birkaç ay önce yaşadığı olay, psikolojisinde derin yaralar açmış, hayata adapte olması zorlaşmıştır. Naz’ın yokluğu Hakan’ı da etkilemiş, işine olan dikkatini azaltmıştır. Bu durum ekibe, yeni isimlerin dâhil olmasını zorunlu kılmıştır. Olumsuzluklar devam ederken gelen bir cinayet ihbarı, Cinayet Büroda bomba etkisi yaratır. Kurbanlarını parçalara ayırıp özenle cam tabuta yerleştiren psikopat seri katil, cesetlere bıraktığı imza dolayısıyla Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalına işaret etmektedir.
Üzerindeki baskı gittikçe artan Komiser Pınar, bir yandan kendi olayıyla uğraşırken diğer yandan da yeni ekibiyle bu cinayetleri çözmek için üstün çaba göstermektedir. Tabii Vaiz’in yardımını da unutmamak gerekir…
, evreninizi yaratır ya da yıkarsınız.”

Marka
Fa Yayınları
Yazar
Erkan Aksu
Sayfa
176Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Cam Tabut Cinayetleri Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı