Bu¨yu¨nu¨n Kökenleri: Mecusiler, Şeytan ve Lucifer - Eliphas Levi - Zuzu Kitap

9786259444901
%
25
İndirim
120.00 TL
160.00 TL
Stokta yok
Favori listesine ekle
Kargo Bilgisi
500TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Bu¨yu¨nu¨n Kökenleri: Mecusiler, Şeytan ve Lucifer - Eliphas Levi - Zuzu Kitap

Gizemin eşiğinde, insan ruhu sersemliğe kapılır. Gizem, derinliğinin dehşetiyle durmaksızın huzursuz merakımızı çeken uçurumdur. Gizemin eşiğinde, insan ruhu sersemliğe kapılır. Gizem, derinliğinin dehşetiyle durmaksızın huzursuz merakımızı çeken uçurumdur. 

Her şeyi bilmek imkânsız bir hayaldir; ama her şeyi öğrenmeye cesaret edemeyen ve bir şeyi bilmek için sonsuza dek öğrenmek gerektiğini bilmeyenin vay haline!

Bir şeyi iyi öğrenmek için onu birkaç kez unutmak gerektiğini söylerler. Dünya bu yöntemi izlemiştir. Bugün tartışılabilir olan her şey eskiler tarafından çözülmüştü. Bizim tarihimiz başlamadan önce, onların hiyerogliflerle yazılmış çözümlerinin bizim için artık bir anlamı kalmamıştı. Bir adam onların anahtarını yeniden keşfetti; eski bilimin mezarlıklarını açtı ve yüzyılına unutulmuş teoremlerden, doğa kadar basit ve yüce sentezlerden oluşan, her zaman birlikten yayılan ve bilinenlerin bilinmeyenleri gösterdiği ve ortaya çıkardığı kadar kesin oranlarla kendilerini benzer sayılarla çarpan bir dünya verdi. Bu bilimi anlamak, Tanrıyı görmektir.
Başka dünyaların gizemleri, gizli güçler, garip vahiyler, gizemli hastalıklar, olağanüstü yetenekler, ruhlar, hayaller, büyülü paradokslar, hermetik arkana, hepsini söyleyeceğiz ve hepsini açıklayacağız.

Marka
Yazar
Sayfa
80Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler