Büyükazı-Keser Hipomineralizasyonu Teşhis ve Tedavisi - Can Özükoç - Gece Kitaplığı

%
30
İNDİRİM
9786257716208
%
30
İndirim
14.00 TL
9.80 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Çocuk diş hekimliği diğer tüm diş hekimliği branşlarında olduğu gibi son yıllarda çok hızlı bir şekilde gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak değişen yöntemlerden etkilenmiştir. Bu nedenle çocuk dişhekimliğinde teşhis ve tedavilere yönelik bilgiler günden güne güncellenmeye devam etmektedir.

Çocuk diş hekimliğinin major konularından biri de diş çürüklerinin tedavisi ve çürüğe neden olanetmenlerin elimine edilmesidir. Çocuk populasyonunda her 10 çocuktan birini etkileyen ve etkilenen dişleri yıkıma uğratarak diş çürüğünün gelişimine katkıda bulunan Büyükazı Keser Hipomineralizasyonu yıllardır çocuk diş hekimliği alanında çalışan diş hekimlerinin yoğun ilgisini çekmektedir.

Bu kitap içeriğinde büyükazı keser hipomineralizasyonunun genel özellikleri, teşhisi, tedavisi ve tedavi sırasında oluşabilecek komplikasyonları ve önemli noktaları da içeren geniş bir yelpazede değerlendirerek okuyuculara fotoğraflar ve çizimler ile sunmayı amaçlamıştır.
Günümüz her ne kadar dijitalleşme üzerine gelişmelerin yaşandığı bir dönem olsa da basılı bilgi kaynakları kütüphanelerimizden ve yanımızdan ayırmadığımız bilgi kaynaklarıdır. Bu doğrultuda Büyükazı Keser Hipomineralizasyonunun teşhis ve tedavisine yönelik güncel Türkçe kaynakların yeterli olmadığını düşünerek hazırlanan bu kitabı sizlere sunmaktan gurur duyuyorum.
Yazar Hakkında:

Marka:
Gece Kitaplığı
Yazar:
Can Özükoç
Sayfa:
73 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Kasım 2020