Bir İyilik Hali - Yunus Emre Polat - Cinius Yayınları

9786256363700
%
33
İndirim
63.65 TL
95.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Bir İyilik Hali Ürün Açıklaması

Hayatımızın her alanında bize sunulan bir arayış vardır. Kimimiz önümüze serilen nimetleri okuma yeteneğine sahipken, kimimiz ondan bir hayli uzakta tutarız bakış açılarımızı. Engelleri bu noktada kurarız. Gözlerimizin görmemesi, kulağımızın duymaması, elimizin, kolumuzun olmaması değildir engelimiz. Engel, tam da bizim zihnimizde karanlığa gömülü bir şekilde açığa çıkar. Engel bizim kendi aşımıza ördüğümüz çorabın kendisidir.

Bir İyilik Hali, engellerin ötesinde yaşayan bir hayatın örneklerini bu şekilde önümüze sunar. Bir tarafında iyilik, diğer tarafında iyiliğin önünde hiçbir şeyin duramayacağının yansımaları vardır. Kim olduğunuzu, inancınızı, renginizi, milletinizi sorgulamaz. İyilik, kendi başına var olan, cihanı aydınlatacak bir ışık huzmesidir.

Bu kitabın siluetinde ise gerçekler, gerçeklerin engel tanımaz iyiliği konu alınmaktadır. Bir çocuğun karanlığından aydınlığa ulaşmasını ve bunun için hangi yollardan geçtiğini hikayeler eşliğinde işlemektedir. Yeri geldiğinde hüzün dolu bir yumru, yeri geldiğinde tatlı bir tebessüm bırakarak insan olmanın hikmetini içinizde belirtir.

Bir nefestir okumak. Ki bir nefesin okumaya, öğrenmeye ve doymaya engeli yoktur.

Marka
Cinius Yayınları
Yazar
Yunus Emre Polat
Sayfa
136Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x19.50cm
Basım Yılı
2023

Bir İyilik Hali Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı