Bilinçaltının Gücü İle Zengin Ol - Joseph Murphy - Diyojen Yayıncılık

9786259883458
%
25
İndirim
118.50 TL
158.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
500TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Bilinçaltının Gücü İle Zengin Ol - Joseph Murphy - Diyojen Yayıncılık

Joseph Murphy’nin zenginliğe ulaşma konusuyla ilgili en etkili yazılarının, bilinçaltının düşünce ve eylem üstündeki etkisiyle ilgili öğretilerinin ve modern hayata ilişkin örneklerin de yer aldığı Bilinçaltının Gücü ile Zengin Ol adlı kitabında Murphy, “beş duyu dünyası” olarak adlandırdığı, etrafımızdaki belirsiz, sürekli değişen dünyayı aşabileceğimize ve içimizde huzur, bolluk ve iyiliğin hüküm sürdüğü bir yaşama sahip olabileceğimize işaret ediyor. 

Joseph Murphy zamansız felsefesi ve uygulamaları ile okurlara, bilhassa zenginliğe ve arzu edilen diğer şeylere sahip olmak için çok fazla çaba sarf etmemeleri tavsiyesinde bulunuyor. Gerekli olan tek şeyin “zahmetsiz bir çaba” olduğunun altını çiziyor. Zenginliğe ulaşmak ve hayallerimizdeki hayatı yaşamak için dikkatimizi ve inançlarımızı odaklamamızın basit ama güçlü yollarına odaklanıyor.

Murphy’nin öğretilerini uygulamaya başlarken, zenginlik, mutluluk ve kendinizi gerçekleştirmekle ilgili yaklaşımınızda köklü değişiklikler yapmaya hazır olun!

Sayfa
208Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler